Chcę poprawić wygląd skóry

Bezpieczne i małoinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wpływają na poprawę jakości skóry nie tylko na zewnątrz przez ujednolicenie kolorytu i spłycenie zmarszczek, ale także wewnątrz – dogłębnie działające preparaty lub wiązki lasera mogą zagęszczać i odżywiać skórę dzięki czemu efekty są trwalsze i bardziej widoczne.

W ramach medycyny estetycznej w Salve Medica Dermatologic możesz skorzystać z szeregu zabiegów, tj.:

  • botox,
  • wypełniacze,
  • laseroterapia,
  • korekcja zmarszczek.

Stosując metody znane z gabinetów medycyny estetycznej możemy również leczyć nadpotliwość dłoni i stóp czy wypadanie włosów.

Krok 1: Ocena stanu skóry systemem VISIA

Komputerowa analiza skóry twarzy VISIA polega na wykonaniu serii dokładnych zdjęć specjalnym aparatem. Następnie program komputerowy analizuje je i określa m.in. biologiczny wiek skóry, wskazuje najpoważniejsze mankamenty oraz przedstawia symulację starzenia się.

Analiza twarzy nie jest inwazyjna i nie trzeba się do niej przygotowywać. By usprawnić przeprowadzenie analizy najlepiej przyjść bez makijażu.

Na podstawie wyników analizy VISIA lekarz medycyny estetycznej będzie mógł dobrać najodpowiedniejsze zabiegi, które zniwelują konkretne problemy.

Krok 2: Wizyta u lekarza medycyny estetycznej

Na tej wizycie lekarz przeprowadzi wywiad i przeanalizuje wyniki z systemu VISIA. Na ich podstawie zaproponuje najodpowiedniejsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, ustali ich ilość oraz częstotliwość.

Lekarz poinformuje czy przed zaplanowanym zabiegiem trzeba się przygotować lub np. zrezygnować z opalania czy stosowania konkretnych kosmetyków.

Krok 3: Seria indywidualnie dobranych zabiegów

Przed pierwszym zabiegiem zgłoś się do rejestracji Salve Medica Dermatologic na IV p. ok. 15 minut wcześniej w celu wypełnienia formularza i podpisania zgody na zabieg.

Zabiegi będą odbywały się według planu określonego przez lekarza.

Po zabiegach trzymaj się ściśle zaleceń lekarza.

Krok 4: Dobranie odpowiedniej linii kosmetyków

By podtrzymać efekty wykonywanych zabiegów nasz kosmetolog, dermatolog lub lekarz medycyny estetycznej dobierze odpowiednią linię kosmetyków pielęgnacyjnych.

Krok 5: Ocena skuteczności zabiegów systemem VISIA

Po pełnej serii zabiegów ponownie wykonasz komputerową analizę skóry twarzy VISIA by sprawdzić jakie efekty przyniosły.

Na wizytę przyjdź bez makijażu.

Krok 6: Ustalenie dalszego planu zabiegów

Na tej wizycie lekarz medycyny estetycznej przeanalizuje wynik z aparatu VISIA, oceni skuteczność terapii i ustali z Tobą ewentualny dalszy plan zabiegów.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak