Chcę wykonać zabieg chirurgii plastycznej

Na zabieg z dziedziny chirurgii plastycznej decydują się zwykle Pacjenci, którzy chcą pozbyć się defektów estetycznych zwykle kierują się chęcią podniesienia swojej samooceny i pewności siebie. Zdarza się jednak, że zabieg u chirurga plastycznego ma bezpośredni wpływ także na polepszenie zdrowia.

Zabiegi z dziedziny chirurgii plastycznej, jakie możesz u nas wykonać to m.in.:

  • blefaroplastyka (plastyka powiek),
  • korekcja małżowin usznych,
  • korekcja blizn.

Krok 1: Wizyta u chirurga plastycznego

Na pierwszej wizycie lekarz przeprowadzi wywiad i oceni część ciała, która miałaby podlegać korekcie.
Podczas tej wizyty jasno sprecyzuj oczekiwania co do zabiegu, by lekarz mógł realnie ocenić czy i w jakiej formie będzie mógł zostać przeprowadzony. Zabierz ze sobą również wyniki dotychczasowych badań (jeśli były wykonywane).

Po zebraniu wywiadu i wstępnym badaniu lekarz określi możliwości ingerencji i przedstawi wstępny plan zabiegu, a także zleci wykonanie niezbędnych badań.

Krok 2: Wykonanie niezbędnych badań

By wykonać badania laboratoryjne zlecone przez lekarza zgłoś się do naszej rejestracji w budynku B na poziomie 0 w godzinach otwarcia gabinetów pielęgniarskich. Zwróć uwagę na to, czy na badania musisz stawić się na czczo.

Na badania nie musisz się wcześniej umawiać.

Sprawdź dostępny zakres badań, tutaj.

Krok 3: Wizyta kwalifikująca do zabiegu

Na kolejnej wizycie lekarz przeanalizuje wyniki wykonanych badań i podejmie decyzję co do wykonywanego zabiegu. Przedstawi Ci też jego pełny plan i wyznaczy jego termin.

Krok 4: Zabieg chirurgii plastycznej

W dniu zabiegu zgłoś się do rejestracji SM Dermatologic ok. 15 minut wcześniej. Zostaniesz poproszony o wypełnienie i podpisanie zgody na zabieg.

Zabieg zostanie przeprowadzony w naszej klinice w znieczuleniu miejscowym. Czas jego trwania uzależniony jest od rodzaju zabiegu i indywidualnego przypadku.

Pamiętaj by tego dnia ani przed, ani po zabiegu nie planować intensywnego wysiłku fizycznego lub ważnych dla Ciebie wydarzeń.

Po zabiegu lekarz wyznaczy termin wizyty kontrolnej i usunięcia szwów.

Krok 5: Wizyta kontrolna i usunięcie szwów

W terminie wyznaczonym przez lekarza w dniu zabiegu zgłoś się na wizytę kontrolną.

Podczas wizyty kontrolnej lekarz zweryfikuje jak przebiega proces gojenia i usunie szwy. Wyda też ewentualne dalsze zalecenia co do np. sposobu pielęgnacji obszaru, który został poddany zabiegowi by efekty były maksymalnie zadowalające.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak