ChemioterapiaChemioterapia należy do podstawowych metod leczenia nowotworów złośliwych. Leczenie polega na podawaniu leków cytostatycznych (przeciwnowotworowych), których zadaniem jest zniszczenie komórek rakowych.

Chemioterapia w Salve Medica na NFZ

Jeśli potwierdzi się u Ciebie diagnoza choroby nowotworowej, znajdziesz u nas indywidualną opiekę medyczną. Leczenie onkologiczne w ramach oddziału jest finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Mamy możliwość odpłatnego podania leków przciwnowotworowych, w przypadku kiedy odpowiednie leczenie nie jest refundowane w ramach NFZ lub programów lekowych. Oddział Onkologii i Chemioterapii tworzy zespół doświadczonych lekarzy onkologów klinicznych, chemioterapeutów, pielęgniarek onkologicznych i farmaceutów w dużym stażem pracy w największych ośrodkach onkologicznych w Polsce. Poznaj lepiej nasze zespół, kliknij tutaj.

Rodzaje chemioterapii w Salve Medica

W Salve Medica na Oddziale Onkologicznym podajemy pacjentom chemioterapię w dwóch postaciach w zależności od rodzaju nowotworu:

  • chemioterapia kroplówkowa – najczęściej spotykana, polega na podaniu leków cytostatycznych do krwiobiegu drogą dożylną,
  • chemioterapia doustna – leki cytostatyczne w postaci doustnych tabletek, mogą być przyjmowany w domu,
  • chemioterapia w zastrzyku – podawana domięśniowo lub podskórnie.

Z myślą o komforcie pacjenta oraz dobierając leczenie indywidualnie do rodzaju choroby, podajemy chemioterapię w trzech trybach:

  • ambulatoryjnym, w przychodni,
  • jednodniowym, podczas pobytu dziennego w godzinach porannych lub popołudniowe, z myślą o osobach czynnych zawodowo lub potrzebujących wsparcia osób bliskich,
  • hospitalizacyjnym, podczas pobytu w szpitalu, który jest czynny 24h, 7 dni w tygodniu.

Twoja terapia nie jest refundowana w Polsce?

Jeśli dane leczenie odpowiednie dla Ciebie, nie jest dostępne w ramach finansowania przez NFZ i nie kwalifikujesz się do programów lekowych, pomożemy Ci znaleźć odpowiednią terapię. W Salve Medica możesz skorzystać z badań klinicznych oraz terapii odpłatnej lekami, które nie są refundowane w Polsce.
Umów się na wizytę do onkologa klinicznego. W oparciu o badania diagnostyczne i dokumentację medyczną, lekarz przygotuje dla Ciebie indywidualny plan leczenia, który zostanie wyceniony.

Zdajemy sobie sprawę, że niektóre leki są bardzo drogie i nie zawsze pacjenci mogą sobie na nie pozwolić, dlatego umożliwiamy płatność ratalną, na wybrane usługi medyczne w tym chemioterapię. Dowiedz się więcej o „Ratach na zdrowie”, kliknij tutaj.

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opis kategorii

Amazonki Łódź Centrum
Amazonki Łódź Centrum
Fundacja Amazonki Łódź Centrum, popularyzuje wiedzę dotyczącą wczesnego wykrywania raka piersi, uczy samobadania piersi oraz zachęca do badań profilaktycznych.
Program psychologiczny
Program psychologiczny
Zapraszamy do udziału w projekcie „Zdrowy duch w województwie łódzkim” finansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak