Chirurgia dziecięcaW Salve Medica dbamy o to, by zminimalizować stres małego pacjenta związany z zabiegiem. Stawiamy na bliskość z rodzicem, który może towarzyszyć małemu Pacjentowi podczas przygotowań i wraca po operacji jeszcze przed wybudzeniem z narkozy. Podczas zabiegu dziecko pozostaje w dobrych rękach doświadczonych i wykwalifikowanych chirurgów dziecięcych: dr Mieczysława Miodka lub dr Wojciecha Kuzańskiego. Nad znieczuleniem czuwa anestezjolog dziecięcy.

Leczymy operacyjnie:

  • przepuklinę,
  • wnętrostwo,
  • stulejkę,
  • wodniak jądra.

Jeśli poszukujesz zabiegu chirurgii dziecięcej, który nie znajduje się na naszej iście – skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Twojego dziecka indywidualną ofertę.

Dlaczego warto wybrać Salve Medica:

  • Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, krótkie terminy oczekiwania na zabieg, dobrze wyposażone zaplecze medyczne.
  • Nasi chirurdzy dziecięcy są cenieni przez rodziców z Łodzi i regionu.
  • Działamy kompleksowo skupiając w jednym miejscu ofertę poradni lekarzy różnych specjalizacji, badania diagnostyczne, w tym diagnostyki obrazowej (tomograf, rezonans, USG, RTG).  
  • Umożliwiamy elektroniczny zapis na wizytę i dostęp do internetowego konta pacjenta, w którym możesz sprawdzić zalecenia lekarskie, odebrać wyniki badań lub e-receptę.
Umów wizytę telefonicznie
42 254 64 45
Umów się internetowo
rejestracja on-line

Nasz zespół

dr n. med. Wojciech Kuzański
dr n. med.
Linia
Chirurgia dziecięca
lek. spec. Mieczysław Miodek
lek. spec.
Linia
Chirurgia dziecięca, medycyna estetyczna

Opinie o Salve Medica

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak