Chirurgia naczyniowaChirurgia naczyniowa zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem operacyjnym chorób, związanych z wadliwym funkcjonowaniem naczyń krwionośnych i limfatycznych. W naszym Centrum Medycznym w Łodzi wykonujemy diagnostykę obrazową naczyń metodą USG Dopplera i zabiegi np. skleroterapię, czyli nieoperacyjne leczenie żylaków, naczynek i poszerzeń żylnych.

Poradnia chirurgii naczyniowej w Łodzi specjalizuje się w:

 • podstawowej diagnostyce i leczeniu w zakresie schorzeń naczyniowych: tętnic, tętniczek i naczyń włosowatych, żył, naczyń limfatycznych i węzłów chłonnych;
 • specjalistycznych poradach z zakresu chirurgii naczyniowej;
 • kwalifikacji do zabiegów i konsultacjach pooperacyjnych.

Dlaczego warto wybrać chirurga naczyniowego w Salve Medica?

 • Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, krótkie terminy oczekiwania na wizytę u chirurga naczyniowego w Łodzi i dobrze wyposażone zaplecze medyczne.
 • Działamy kompleksowo, skupiając w jednym miejscu ofertę poradni lekarzy różnych specjalizacji, badania diagnostyczne, w tym diagnostyki obrazowej (tomograf, rezonans, USG, RTG). W naszym szpitalu przeprowadzamy również zabiegi operacyjne.
 • Umożliwiamy elektroniczny zapis na wizytę w poradni chirurgii naczyniowej i dostęp do internetowego konta pacjenta, w którym możesz sprawdzić zalecenia lekarskie, odebrać wyniki badań lub e-receptę.
Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Najczęściej zadawane pytania

Umów się na wizytę jeśli:

 • masz uczucie ciężkości nóg
 • masz częste skurcze nóg i pieką Cię nogi,
 • narzekasz na częste mrowienie, drętwienie lub brak czucia w kończynach,
 • pojawiły się u ciebie pajączki, żylaki
 • nogi puchną Ci w okolicach kostek,
 • masz bóle zamostkowe, kaszel i duszności.

Chirurgia naczyniowa to dziedzina zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem operacyjnym chorób dotyczących nieprawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych i limfatycznych. Terapia obejmuje zarówno metody inwazyjne, jak i nieinwazyjne.

Chirurg naczyniowy przeprowadza zabiegi klasyczne, przezskórne, operacje tętniaków, zajmuje się udrażnianiem naczyń krwionośnych – może poszerzać ich światło lub usuwać zmiany, a także umieszczać protezy naczyniowe, które przywrócą prawidłowe funkcjonowanie uszkodzonym naczyniom. Do popularnych zabiegów chirurgii naczyniowej zalicza się m.in. skleroterapię, czyli nieinwazyjne leczenie żylaków.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak