Chirurgia ogólnaW przypadku niepokojących zmian skórnych lub trudno gojących się ran powierzchniowych warto udać się do poradni chirurgii ogólnej w Łodzi. Lekarz przeprowadzi wnikliwy wywiad, ustali rozpoznanie i zaleci dalsze postępowanie. W niektórych sytuacjach może zdecydować się na interwencję chirurgiczną. Podczas operacji najlepsi chirurdzy w Łodzi w Salve Medica, dzięki umiejętnościom manualnym i szerokiej wiedzy medycznej, wykonują zabiegi na narządach i tkankach ciała, służące poprawie stanu zdrowia pacjenta.

Poradnia chirurgii ogólnej w Łodzi dla dzieci i dorosłych specjalizuje się w:

 • diagnostyce i leczeniu schorzeń chirurgicznych,
 • kwalifikacji pacjentów do zabiegów operacyjnych,
 • dermatochirurgii i leczeniu ran przewlekłych.

Dlaczego warto zdecydować się na wizytę u chirurga ogólnego w poradni Salve Medica w Łodzi?

 • Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, krótkie terminy oczekiwania na wizytę w poradni chirurgii ogólnej w Łodzi, a także dobrze wyposażone zaplecze medyczne.
 • Działamy kompleksowo, skupiając w jednym miejscu ofertę poradni lekarzy różnych specjalizacji, badania diagnostyczne, w tym diagnostyki obrazowej (tomograf, rezonans, USG, RTG).
 • Prowadzimy zabiegi z zakresu małej chirurgii i chirurgii onkologicznej. Na naszym bloku operacyjnym chirurdzy operują przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu – między innymi innowacyjnych robotów medycznych Versius i da Vinci.
 • Umożliwiamy elektroniczny zapis na wizytę do chirurga ogólnego w Łodzi i dostęp do internetowego konta pacjenta, w którym możesz sprawdzić zalecenia lekarskie, odebrać wyniki badań lub e-receptę.
Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Nasz zespół

dr n. med. Paweł Polityło
dr n. med.
Chirurgia dziecięca

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś się do tego specjalisty jeżeli:

 • masz zmiany skórne lub podskórne, które Cię niepokoją,
 • chcesz zredukować blizny,
 • chcesz pozbyć się hemoroidów,
 • cierpisz z powodu przepukliny,
 • dokucza Ci woreczek żółciowy,
 • masz wrastające paznokcie, odciski czy gangliony,
 • masz trudno gojące się rany.

Chirurg ogólny jest specjalistą, który prowadzi kompleksową diagnostykę, udziela profesjonalnych porad i zajmuje się leczeniem ran przewlekłych, a w razie potrzeby przeprowadza zabiegi chirurgiczne. W poradni chirurgii ogólnej zakłada i usuwa się szwy, zmienia opatrunki, a także usuwa drobne zmiany skórne.

Poradnik

Pieprzyki (znamiona barwnikowe) na skórze - rodzaje znamion skórnych

Pieprzyki na ogół są niegroźne, jednak ich prawidłowe rozpoznanie umożliwia wczesne wykrycie ewentualnych zmian nowotworowych skóry. Kwestia ta jest istotna, gdyż problem nie jest jednostkowy. W Polsce rocznie odnotowuje się 50 000 nowych zachorowań na złośliwy nowotwór skóry. Z tego 3 000 to dobrze znany większości czerniak. Warto więc poznać rodzaje znamion skórnych.

Rodzaje brodawek - właściwości oraz ich usuwanie

Brodawki skórne są na ogół efektem klinicznym wirusa HPV (ang. human papilloma virus), Dotychczas odkryto ponad 100 różnych jego typów. Każdy charakteryzuje się inną strukturą, objawami oraz ryzykiem transformacji nowotworowej. Łagodne objawy HPV pojawiają się zazwyczaj w postaci niegroźnych grudkowych zmian skórnych. Jednak z czasem mogą one przerodzić się w złośliwy nowotwór. W związku z tym warto dbać o odpowiednią profilaktykę i dowiedzieć się, jak postępować z różnego rodzaju brodawkami.

Skleroterapia - skuteczny sposób na leczenie hemoroidów

Skleroterapia jest zabiegiem, który stosuje się zwykle w przypadku leczenia niewydolności żylnej w postaci przewlekłej. Procedura polega na ostrzykiwaniu wybranego miejsca środkami chemicznymi, mającymi na celu zmniejszenie przepływu krwi w zmienionym chorobowo miejscu.

Telemedycyna w poradniach lekarzy specjalistów

Wprowadzamy telemedycynę w poradniach lekarzy specjalistów. Sprawdź listę lekarzy, którzy przyjmują przez telefon.

Opinie o Salve Medica

Wcześniej słysząc onkolog drżałam że strachu, dziś - wiem że to człowiek który chce mi pomóc. Dzięki profesorowi Zadrożnemu poczułam się nie tylko jako pacjentka, ale przede wszystkim otoczona opieką młoda kobieta. Z całego serca polecam klinikę.

Gabrysia Majczak

Badanie urodynamiczne przeprowadzone w cudownej atmosferze. Mimo obaw i początkowemu stresowi czułam się zaopiekowana. Pan dr Szlaga, miły, empatyczny, wszystko dokładnie wyjaśnił, odpowiedział na każde pytanie. Pani Beata-asystująca w czasie badania, od samego wejścia do gabinetu starała się zminimalizować stres i otoczyć opieką. Polecam ten team

Żaneta Klimowicz

Korzystałem z usług kliniki przy okazji tomografu komputerowego oraz wizyty z synem u okulisty. Zawsze byłem zadowolony z jakości usług. Wizyty umawianie są na konkretne godziny, więc nie trzeba zazwyczaj czekać długo w kolejce, jest czysto i schludnie. Wnętrza są przyjemne dla oka, nowoczesne i funkcjonalne. Jedyny drobny minus, że przy rejestracji zawsze są kolejki, na szczęście bardzo szybko obsługiwane.

Wordlord

Daje 5 a nawet i więcej ⭐Pani doktor Jamroz-Brzeska (Alergolog) uratowała mnie lekami po wstrząsie anafilaktycznym. Jestem bardzo wdzięczna za to , że mogłam tego samego dnia na cito się dostać do lekarza. Do tego Pani doktor wspaniała osoba, mega empatyczna, wyrozumiała. Bardzo wnikliwie przeprowadziła wywiad lekarski, dzięki czemu mogła dobrze dobrać leki. Jestem Mega wdzięczna. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów. Życzę Wszystkiego dobrego w nowym roku. Pozdrawiam Sylwia - pacjentka z Kutna

Sylwia z Kutna

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko