Chirurgia ogólnaW przypadku niepokojących zmian skórnych lub trudno gojących się skaleczeń lekarz decyduje się na  interwencję chirurgiczną. Podczas operacji chirurg, dzięki umiejętnościom manualnym i szerokiej wiedzy medycznej, wykonuje zabiegi na narządach i tkankach ciała, służące poprawie stanu zdrowia pacjenta.

Poradnia chirurgii ogólnej w Łodzi dla dzieci i dorosłych specjalizuje się w:

 • diagnostyce i leczeniu schorzeń chirurgicznych,
 • kwalifikacji pacjentów do zabiegów operacyjnych,
 • dermatochirurgii i leczeniu ran przewlekłych.

Dlaczego warto wybrać chirurga w Salve Medica?

 • Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, krótkie terminy oczekiwania na wizytę, dobrze wyposażone zaplecze medyczne.
 • Działamy kompleksowo skupiając w jednym miejscu ofertę poradni lekarzy różnych specjalizacji, badania diagnostyczne, w tym diagnostyki obrazowej (tomograf, rezonans, USG, RTG).  
 • Prowadzimy zabiegi z zakresu małej chirurgii i chirurgii onkologicznej. Na naszym bloku operacyjnym chirurdzy operują przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu – między innymi robota medycznego da Vinci.
 • Umożliwiamy elektroniczny zapis na wizytę i dostęp do internetowego konta pacjenta, w którym możesz sprawdzić zalecenia lekarskie, odebrać wyniki badań lub e-receptę.
Umów wizytę telefonicznie
42 254 64 84
Umów się internetowo
rejestracja on-line

Nasz zespół

dr n. med. Paweł Polityło
dr n. med.
Chirurgia dziecięca

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś się do tego specjalisty jeżeli:

 • masz zmiany skórne lub podskórne, które Cię niepokoją,
 • chcesz zredukować blizny,
 • chcesz pozbyć się hemoroidów,
 • cierpisz z powodu przepukliny,
 • dokucza Ci woreczek żółciowy,
 • masz wrastające paznokcie, odciski czy gangliony,
 • masz trudno gojące się rany.

Poradnik

Pieprzyki (znamiona barwnikowe) na skórze - rodzaje znamion skórnych

Pieprzyki na ogół są niegroźne, jednak ich prawidłowe rozpoznanie umożliwia wczesne wykrycie ewentualnych zmian nowotworowych skóry. Kwestia ta jest istotna, gdyż problem nie jest jednostkowy. W Polsce rocznie odnotowuje się 50 000 nowych zachorowań na złośliwy nowotwór skóry. Z tego 3 000 to dobrze znany większości czerniak. Warto więc poznać rodzaje znamion skórnych.

Rodzaje brodawek - właściwości oraz ich usuwanie

Brodawki skórne są na ogół efektem klinicznym wirusa HPV (ang. human papilloma virus), Dotychczas odkryto ponad 100 różnych jego typów. Każdy charakteryzuje się inną strukturą, objawami oraz ryzykiem transformacji nowotworowej. Łagodne objawy HPV pojawiają się zazwyczaj w postaci niegroźnych grudkowych zmian skórnych. Jednak z czasem mogą one przerodzić się w złośliwy nowotwór. W związku z tym warto dbać o odpowiednią profilaktykę i dowiedzieć się, jak postępować z różnego rodzaju brodawkami.

Skleroterapia - skuteczny sposób na leczenie hemoroidów

Skleroterapia jest zabiegiem, który stosuje się zwykle w przypadku leczenia niewydolności żylnej w postaci przewlekłej. Procedura polega na ostrzykiwaniu wybranego miejsca środkami chemicznymi, mającymi na celu zmniejszenie przepływu krwi w zmienionym chorobowo miejscu.

Telemedycyna w poradniach lekarzy specjalistów

Wprowadzamy telemedycynę w poradniach lekarzy specjalistów. Sprawdź listę lekarzy, którzy przyjmują przez telefon.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak