Chirurgia onkologicznaWiele chorób nowotworowych wymaga interwencji chirurgicznej – wycięcia zmiany i otaczających ją tkanek. Często taki zabieg i leczenie dodatkowe (chemioterapia i radioterapia) wystarczą, by zwalczyć chorobę, uznawaną kiedyś za nieuleczalną. Najlepsze rokowania daje wykrycie nowotworu we wczesnym stadium, dlatego tak ważne są regularne badania diagnostyczne i samobadanie (np. piersi u kobiet, czy jąder u mężczyzn).

Poradnia chirurgii onkologicznej w Łodzi specjalizuje się w:

  • diagnostyce i leczeniu chorób nowotworowych,
  • wykonywaniu biopsji pod kontrolą USG,
  • zabiegach chirurgicznych.

Dlaczego warto wybrać chirurga onkologa w Salve Medica?

Na naszym bloku operacyjnym chirurdzy operują przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu – między innymi robota medycznego da Vinci. W poradni chirurgii onkologicznej w Łodzi:

  • Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, ponieważ mamy świadomość, że chorobom nowotworowym towarzyszą silne przeżycia emocjonalne.
  • Gwarantujemy krótkie terminy oczekiwania na wizytę u chirurga onkologa w Łodzi oraz dobrze wyposażone zaplecze medyczne.
  • Działamy kompleksowo skupiając w jednym miejscu ofertę poradni lekarzy różnych specjalizacji, badania diagnostyczne, w tym diagnostyki obrazowej (tomograf, rezonans, USG, RTG). W naszym szpitalu przeprowadzamy również zabiegi z zakresu małej chirurgii.
  • Umożliwiamy elektroniczny zapis na wizytę u lekarza chirurga onkologa i dostęp do internetowego konta pacjenta, w którym możesz sprawdzić zalecenia lekarskie, odebrać wyniki badań lub e-receptę.
Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Najczęściej zadawane pytania

Samobadanie piersi warto wykonywać jak najwcześniej - od 20 roku życia co miesiąc, żeby badanie weszło w nawyk.

Mammografia bezpłatnie w ramach NFZ, dostępna jest dla kobiet po 50 roku życia co dwa lata. Warto jednak zacząć robić badania wcześniej – pierwsze USG piersi warto wykonać między 20 i 30 rokiem życia, a mammografię przed 45 rokiem życia.

To jeden z kluczowych specjalistów zajmujących się pacjentami chorującymi na nowotwory. Choć lekarz chirurg onkolog zajmuje się głównie operacyjnym usuwaniem zmian nowotworowych i otaczających tkanek, to posiada także szeroką wiedzę dotyczącą wszystkich aspektów (profilaktyki, diagnostyki, leczenia).

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak