Chirurgia plastycznaChirurgia plastyczna to ścisła dziedzina medycyny zajmująca się przywracaniem harmonii i proporcji naszego ciała, gdy zachodzi potrzeba korekcji natury lub zatrzymania czasu przy użycia skalpela. Pomaga zmienić wizerunek i pozbyć się kompleksów, które negatywnie wpływają na samopoczucie.

Nasi specjaliści dbają o komfort i pełne bezpieczeństwo Pacjenta. Na każdym etapie leczenia udzielają szczegółowych informacji. Do każdego Pacjenta podchodzą z zaangażowaniem i zrozumieniem. Korzystamy z zaawansowanego sprzętu medycznego oraz certyfikowanych materiałów leczniczych.

Usługi chirurgii plastycznej w Salve Medica Dermatologic:

  • blefaroplastyka (plastyka powiek),
  • korekcja małżowin usznych,
  • usuwanie zmian skórnych,
  • korekcja blizn.
Umów się telefonicznie
42 254 64 24
lub online
Panel Pacjenta

Najczęściej zadawane pytania

Z opadającymi powiekami górnymi poradzi sobie zabieg blefaroplasyki, który wykonujemy w Salve Medica Dermatologic. Jest to zabieg korekcji powstającego z wiekiem naddatku skóry powiek. Dzięki zabiegowi przywracane jest właściwe napięcie powiek, a co za tym idzie, okolice oczu odzyskują zdrowy, młodzieńczy wygląd.

Kształt, położenie czy rozmiar uszu mają kluczowy wpływ na nasz wygląd i samopoczucie. Korekcję plastyczną małżowin uszu można wykonać w każdym wieku. Wynikiem korekty uszu (tzw. otoplastyki) są bardziej symetryczne i przywierające do czaszki małżowiny uszne przez co ogólny wygląd twarzy staje się bardziej harmonijny. Zabieg zazwyczaj wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Należy wziąć pod uwagę, że po operacji lekarz zaleci stosowanie opaski uciskowej, początkowo przez całą dobę (około 2 tygodnie), a następnie w czasie spoczynku nocnego. Powrót do pełnej formy jest szybki i wynosi około 3 tygodnie.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak