Coaching

Opis usługi

Coaching ma na celu efektywniejsze wykorzystanie Twojego potencjału w wybranym obszarze np.: rozwoju kariery zawodowej, finansów, zdrowia  czy relacji interpersonalnych. Dzięki coachingowi ustalisz bardziej konkretne cele, podejmiesz trafniejsze decyzje, zoptymalizujesz swoje działania i pełniej wykorzystasz swoje naturalne umiejętności.

Kiedy zdecydować się na coaching

Zapisz się na spotkanie jeśli:

  • chcesz wprowadzać pozytywne zmiany w swoim życiu,
  • chcesz jak najlepiej wykorzystać aktualne wydarzenia do rozwoju osobistego,
  • brakuje Ci motywacji lub odwagi do przeprowadzenia zmian,
  • pragniesz wykorzystać drzemiący w tobie potencjał.

Jak przebiegają sesje coachingowe

Sesje coachingowe są regularnymi spotkaniami prowadzonymi przez tego samego coacha. Podczas pierwszego spotkania wspólnie ustalicie zagadnienia, nad którymi będziecie pracować, wyznaczycie cele i ustalicie zasady współpracy.

Przygotuj się

W dniu badania

Zabierz dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość.

Cennik

Najczęściej zadawane pytania

Sesja coachingowa trwa około godziny.

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak