Dalsza diagnostyka piersi w diagnostyce obrazowej  

Dalsza diagnostyka to etap, gdzie dwóch lekarzy oceniających wynik badania mammograficznego, ma wątpliwości co do rodzaju wykrytej zmiany. Etap ten obejmuje kobiety w wieku 50-69 lat, które po wykonanej profilaktycznej mammografii zostały wezwane telefonicznie lub listownie, na badania uzupełniające, takie jak:

Jeżeli badanie uzupełniające potwierdza, że zmiany w piersi nie mają charakteru złośliwego, kobieta wraca do pierwszego etapu, czyli profilaktyki piersi, gdzie za 24 miesiące może skorzystać z bezpłatnego badania.

Natomiast, jeżeli wynik badania potwierdzi zmianę o charakterze nowotworowym, pacjentka pozostaje nadal pod bezpłatną opieką medyczną, a lekarz prowadzący decyduje o dalszym leczeniu.
 
Naszym niewątpliwym atutem jest kompleksowość. Wszystkie zbadane przez nas kobiety, w przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości, otaczamy opieką. Począwszy od dalszych bezpłatnych badań, zabiegów chirurgicznych do ewentualnego leczenia onkologicznego, czy też chemioterapii. 

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.