Deklaracja on-lineMożesz zapisać się do Poradni Lekarzy Rodzinnych Salve Medica na trzy sposoby:

 1. Mailowo – pobierz, wydrukuj i odeślij skan wypełnionej deklaracji na adres mailowy: lekarze.rodzinni@salvemedica.pl. Wszystkie deklaracje znajdują się tutaj. Oryginał koniecznie przynieś lub prześlij listownie do przychodni na adres: Salve Medica, 91-211 Łódź, ul. Szparagowa 10.
 2. Osobiście – deklaracje POZ otrzymasz w rejestracji w Salve Medica, możesz ją wypełnić na miejscu w przychodni.
 3. Przez Internetowe Konto Pacjenta (IKP) – instrukcja składania deklaracji w filmie poniżej

Lekarze POZ w Salve Medica:

 • lek. spec. Jeziorska-Dałek Dorota
 • lek. spec. Paszkowski Longin
 • lek. med. Angelika Aleksanyan
 • lek. med. Arnak Aleksanyan
 • lek. med. Babina Tatsiana - pediatra
 • lek. spec. Bukowska Marianna – pediatra
 • dr n. med. Haładaj Katarzyna - pediatra
 • dr n. med. Agata Spadło - pediatra

Pielęgniarki POZ w Salve Medica:

 • Wojdylak-Konsur Anna
 • Anielska Mariola

Położna POZ w Salve Medica:

 • Gąsiorowska Mariola
 • Kołodziejczyk Magdalena

Pamiętaj, że możesz zmienić lekarza, pielęgniarkę i położną POZ do dwóch razy w ciągu roku.

Deklaracje można składać TYLKO

 na lekarzy:

 • lek. spec. Jeziorska-Dałek Dorota,
 • lek. spec. Paszkowski Longin 

na pielęgniarkę: 

 • Wojdylak-Konsur Anna

na położną:

 • Gąsiorowska Mariola

Wszelkich informacji udzieli infolinia: 42 254 64 84

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Poradnik

Opieka koordynowana POZ, nowy model opieki nad Pacjentami

Lekarze POZ Salve Medica Łódź realizują świadczenia zdrowotne w ramach nowego modelu opieki nad osobami przewlekle chorymi, jakim jest opieka koordynowana w podstawowej opiece zdrowotnej. Wszystkie działania profilaktyczne, diagnostyczne, lecznicze i edukacyjne odbywają się w oparciu o Indywidualny Plan Opieki Medycznej. Dowiedz się, jakie korzyści niesie dla Ciebie opieka koordynowana POZ.

Testy combo dostępne w POZ

Bezpłatne testy antygenowe 3 w 1 dla Pacjentów POZ, wykrywające trzy rodzaje wirusów: grypa A oraz B, koronawirus i RSV.

Opinie o Salve Medica

Wcześniej słysząc onkolog drżałam że strachu, dziś - wiem że to człowiek który chce mi pomóc. Dzięki profesorowi Zadrożnemu poczułam się nie tylko jako pacjentka, ale przede wszystkim otoczona opieką młoda kobieta. Z całego serca polecam klinikę.

Gabrysia Majczak

Badanie urodynamiczne przeprowadzone w cudownej atmosferze. Mimo obaw i początkowemu stresowi czułam się zaopiekowana. Pan dr Szlaga, miły, empatyczny, wszystko dokładnie wyjaśnił, odpowiedział na każde pytanie. Pani Beata-asystująca w czasie badania, od samego wejścia do gabinetu starała się zminimalizować stres i otoczyć opieką. Polecam ten team

Żaneta Klimowicz

Korzystałem z usług kliniki przy okazji tomografu komputerowego oraz wizyty z synem u okulisty. Zawsze byłem zadowolony z jakości usług. Wizyty umawianie są na konkretne godziny, więc nie trzeba zazwyczaj czekać długo w kolejce, jest czysto i schludnie. Wnętrza są przyjemne dla oka, nowoczesne i funkcjonalne. Jedyny drobny minus, że przy rejestracji zawsze są kolejki, na szczęście bardzo szybko obsługiwane.

Wordlord

Daje 5 a nawet i więcej ⭐Pani doktor Jamroz-Brzeska (Alergolog) uratowała mnie lekami po wstrząsie anafilaktycznym. Jestem bardzo wdzięczna za to , że mogłam tego samego dnia na cito się dostać do lekarza. Do tego Pani doktor wspaniała osoba, mega empatyczna, wyrozumiała. Bardzo wnikliwie przeprowadziła wywiad lekarski, dzięki czemu mogła dobrze dobrać leki. Jestem Mega wdzięczna. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów. Życzę Wszystkiego dobrego w nowym roku. Pozdrawiam Sylwia - pacjentka z Kutna

Sylwia z Kutna

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko