Deklaracja on-lineMożesz zapisać się do Poradni Lekarzy Rodzinnych Salve Medica na dwa szybkie sposoby:

Pobierz, wydrukuj i odeślij nam skan wypełnionej deklaracji mailowo na: lekarze.rodzinni@salvemedica.pl. Wszystkie deklaracje znajdują się poniżej. Oryginał koniecznie przynieś lub prześlij listownie do przychodni (jeśli jesteś umówiony na test COVID-19, przynieś oryginał deklaracji do namiotu pobrań).

Nasi lekarze:

  • lek spec. Dorota Jeziorska - Dałek
  • lek. spec. Katarzyna Serejko - Banaś
  • lek. spec. Longin Paszkowski

Nasza pielęgniarka:

  • Aleksandra Kamocka

Nasza położna:

  • Martyna Jackowska

Pamiętaj, że możesz zmienić lekarza, pielęgniarkę i położną POZ do dwóch razy w ciągu roku.

Wszelkich informacji udzieli infolinia: 42 254 64 45.

Umów wizytę telefonicznie
42 254 64 45
Umów się internetowo
rejestracja on-line

Opinie o Salve Medica

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak