Deklaracja on-lineMożesz zapisać się do Poradni Lekarzy Rodzinnych Salve Medica na trzy sposoby:

  1. Mailowo – pobierz, wydrukuj i odeślij skan wypełnionej deklaracji na adres mailowy: lekarze.rodzinni@salvemedica.pl. Wszystkie deklaracje znajdują się tutaj. Oryginał koniecznie przynieś lub prześlij listownie do przychodni na adres: Salve Medica, 91-211 Łódź, ul. Szparagowa 10.
  2. Osobiście – deklaracje POZ otrzymasz w Punkcie Obsługi Pacjenta w Salve Medica, możesz ją wypełnić na miejscu w przychodni.
  3. Przez Internetowe Konto Pacjenta (IKP) – instrukcja składania deklaracji w filmie poniżej

Lekarze POZ w Salve Medica:

  • lek spec. Dorota Jeziorska-Dałek
  • lek. spec. Katarzyna Serejko-Banaś
  • lek. spec. Longin Paszkowski

Pielęgniarki POZ w Salve Medica:

  • Aleksandra Kamocka

Położna POZ w Salve Medica:

  • Martyna Jackowska

Pamiętaj, że możesz zmienić lekarza, pielęgniarkę i położną POZ do dwóch razy w ciągu roku.

Wszelkich informacji udzieli infolinia: 42 254 64 84

Umów wizytę telefonicznie
42 254 64 84
Umów się internetowo
rejestracja on-line

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak