Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

dr n. med.
Maciej Berkan
chirurgia onkologiczna
środa

17:15

Umów wizytę Umów wizytę
 

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Konsultant Wojewódzki ds. Chirurgii Onkologicznej. Specjalizuje się chirurgii ogólnej oraz onkologicznej. Odbył wiele szkoleń i kursów
zagranicznych, między innymi w: Austrii, Szkocji i kilkakrotnie we Włoszech. Należy do Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej oraz European School of Oncology Alumni Club.
Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób nowotworowych.

profil lekarza
dr n. med.
Jacek Pytel
chirurgia onkologiczna
piątek

08:00

Umów wizytę
pytel jacek chirurg onkolog

Specjalizuje się w pogłębionej diagnostyce, związanej z chorobami piersi. Pracował w Klinice Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie związany z Centrum Medycznym Salve Medica. Wykonuje USG piersi oraz biopsje cienko i grubo igłową, sprawdza czy zmiana wykryta w USG jest łagodna czy złośliwa. Aktywnie uczestniczy w międzynarodowych zjazdach dotyczących chorób piersi.

profil lekarza
dr n. med.
Łukasz Rajchert
chirurgia onkologiczna
poniedziałek
środa

09:00
13:00

Umów wizytę
 

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada specjalizację II stopnia z Chirurgii Ogólnej i specjalizację z Chirurgii Onkologicznej. Swoją drogę zawodową rozpoczął pracując na oddziale Chirurgii Onkologicznej w Szpitalu im. Kopernika w Łodzi. Autor Programów Profilaktyki Pierwotnej Nowotworów Złośliwych dla województwa łódzkiego. Przeprowadził wiele akcji profilaktycznych w gimnazjach i podczas heppeningów. Szkoleniowiec lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej. W czasie studiów redaktor sportowy Radia Łódź. Od kilkunastu lat zawodnik Reprezentacji OIL Łódź w Piłce Nożnej Lekarzy.

profil lekarza
prof. dr hab. n. med.
Marek Zadrożny
chirurgia onkologiczna
czwartek

16:00

Umów wizytę Umów wizytę
zadrozny marek chirurg onkolog

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada I stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej i II stopień specjalizacji z chirurgii onkologicznej. Odbył szkolenie w Finlandii w zakresie badań przesiewowych i organizacji skandynawskiego systemu walki z rakiem oraz półroczny staż we Francji w zakresie chirurgii onkologicznej i rekonstrukcyjnej. Tytuł doktora habilitowanego uzyskał w 2008 r.

profil lekarza

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.