Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

dr n. med.
Bartłomiej Jakóbczyk
urologia
czwartek

17:00

Umów wizytę
jakobczyk bartlomiej urolog

Ukończył Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (European Association of Urology). Tytuł specjalisty w dziedzinie urologii uzyskał na podstawie ogólnoeuropejskiego egzaminu specjalizacyjnego, otrzymując tytuł Fellow of the European Board of Urology (FEBU). W 2013 roku odbył sześciomiesięczny staż doskonalący w zakresie laparoskopii oraz chirurgii przy użyciu robota Da Vinci  w urologii, w renomowanym ośrodku L’institut Mutualiste Montsouris w Paryżu. Wykonuje zabiegi laparoskopowe (całkowite usunięcie prostaty, całkowite usunięcie nerki, usunięcie torbieli nerkowych, operacje żylaków powrózka nasiennego, etc.), jak również zabiegi na drodze otwartej oraz endoskopowej (z uwzględnieniem kruszenia złogów w układzie moczowym przy udziale lasera urologicznego).

Prowadzi konsultacje w językach: polskim, angielskim i francuskim.

profil lekarza
lek. spec.
Paweł Jałmużna
urologia
poniedziałek

14:30

Umów wizytę
Pawel Jałmużna chirurg urolog Salve Medica

Specjalista urolog z wieloletnim doświadczeniem. W 1996 roku uzyskał dyplom Akademii Medycznej w Łodzi, w 2000 roku tytuł specjalisty z chirurgii, a następnie w 2009 roku tytuł specjalisty z urologii. W 1997 roku odbył staż w Szpitalu Narodowym w Oslo, a w 2001 w Institut Mutualiste w Paryżu. Jest członkiem Wojewódzkiego Zespołu ds. Transplantacji Nerek oraz współzałożycielem Fundacji Rozwoju Transplantologii i Urologii. Ponadto uczestniczył w licznych zjazdach i konferencjach urologicznych w kraju i zagranicą. W praktyce prywatnej zajmuje się leczeniem chorób układu moczowego i prostaty, kamicy, nowotworami nerek, pęcherza, prostaty, zaburzeń seksualnych (impotencja), nietrzymaniem moczu. Wykonuje badania:

  • USG jąder
  • USG układu moczowego
  • USG nerek
  • USG pęcherza
  • USG układu moczowego
  • USG gruczołu krokowego
profil lekarza
dr n. med.
Elżbieta Oszukowska
andrologia, urologia
środa

15:00

Umów wizytę
 

Androlog certyfikowany przez Europejską Akademię Andrologii (EAA). Chirurg, urolog FEBU (Europejskiej Sekcji Urologicznej). Założycielka Polskiego Towarzystwa Andrologicznego. Członek zespołu Polskiego Centrum Kształcenia Klinicznego Europejskiej Akademii Andrologii w Łodzi, zespołu katedry Andrologii i Endokrynologii Płodności UM w Łodzi.
W ramach specjalizacji wykonuje: USG jader, biopsje jąder oraz szukanie plemników i mrożenie

profil lekarza
lek. spec.
Oskar Pietraszun
urologia
wtorek
sobota

17:00
10:30

Umów wizytę
pietraszun oskar urolog

Diagnozuje i leczy choroby układu moczowego takie jak: kamica, nowotwory układu moczowo-płciowego, choroby prostaty. Wykonuje USG układu moczowo-płciowego oraz ambulatoryjne zabiegi urologiczne. Od 2013 roku regularnie udziela bezpłatnych konsultacji urologicznych, podczas akcji badań prostaty dla mężczyzn. Wykonuje zabiegi embolizacji tętnic prostaty w leczeniu łagodnego przerostu gruczołu krokowego u mężczyzn.

profil lekarza
lek. spec.
Michał Szlaga
urologia
czwartek

15:30

Umów wizytę Umów wizytę
Michał Szlaga urolog

Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Staż podyplomowy odbył w szpitalu im. WAM w Łodzi. Następnie pracował w Szpitalu Wojewódzkim w Zgierzu, gdzie zdobył specjalizację w dziedzinie urologii. Otrzymał tytuł Fellow of European Board of Urology. Odbył staże i kursy w ośrodkach w kraju i za granicą. Biegle posługuje się językiem angielskim. Zajmuje się leczeniem i diagnostyką zaburzeń czynnościowych dolnych dróg moczowych (pęcherz neurogenny, nadreaktywność pęcherza). Wykonuje badanie urodynamiczne u dorosłych i u dzieci. Pomaga także pacjentom z kamicą układu moczowego, nowotworami dróg moczowych i schorzeniami prostaty oraz męskich narządów płciowych. Stosuje nowoczesne metody leczenia, jak: operacje laparoskopowe, zabiegi kruszenia kamieni przez przetokę (PCNL) oraz endoskopowe leczenie kamicy nerkowej (URSL), botoks pęcherza, dopęcherzowe wlewki z preparatu BCG w stanach nowotworowych.

profil lekarza
dr n. med.
Piotr Świniarski
urologia, andrologia, seksuologia
wtorek

08:00

T 42 254 64 00
dr n. med. Piotr Świniarski

Ukończył Wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2005 roku. W 2010 obronił przewód doktorski, zaś w 2013 uzyskał specjalizację z urologii razem z europejskim tytułem FEBU (Fellow of the European Board of Urology). Uzyskał prestiżowe europejskie tytuły androloga klinicznego EAA (European Academy of Andrology) w Berlinie w 2012 r. oraz lekarza medycyny seksualnej FECSM (Fellow of the European Committee of Sexual Medicine) w Istambule w 2014 r. Uzyskał certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w 2012 r. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinicznym Oddziale Urologii i Onkologii Urologicznej 10. Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy, Katedrze Andrologii i Endokrynologii Płodności UM w Łodzi. Odbył liczne staże zagraniczne, min. w: Herlev Hospital w Kopenhadze (Dania), Radboud Hospital w Nijmegen (Holandia), UKGM w Giessen (Niemcy) oraz 15-miesięczny staż kliniczny w St. Peter’s Andrology Centre i University College London Hospitals, podczas którego zdobył doświadczenie w zakresie andrologii operacyjnej i rekonstrukcji urogenitalnej.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń urologicznych: łagodny rozrost gruczołu krokowego, kamica moczowa, nowotwory układu moczowego oraz diagnostyką i leczeniem schorzeń andrologicznych i seksuologicznych: niepłodność męska, zaburzenia seksualne (np. zaburzenia erekcji, ejakulacji, rehabilitacja prącia i erekcji po zabiegach), hipogonadyzm i zaburzenia androgenowe (np. andropauza).

Kwalifikuje pacjentów do zabiegów z zakresu chirurgii prącia i moszny oraz rekonstrukcji urogenitalnej.

profil lekarza
lek. spec.
Maria Taczalska
urologia
piątek

09:00

Umów wizytę Umów wizytę
taczalska maria urolog

Jest lekarzem specjalistą urologiem. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w: Szpitalu Pirogowa na Oddziale Urologicznym, w Benghazi w Libii na Oddziale Urologicznym, Przychodni Rehabilitacyjnej Inwalidów na stanowisku kierownika, jak również urologa, aktualnie w Poradni Urologicznej w Zgierzu. Wykonywane badania:

  • USG jąder
  • USG gruczołu krokowego
  • USG układu moczowego

 

profil lekarza
dr n. med.
Jan Taczalski
urologia, chirurgia ogólna
czwartek

14:30

Umów wizytę
 

Specjalista chirurgii ogólnej i specjalista II stopnia z urologii. Posiada ponad 40-letnie doświadczenie zawodowe. Przez cały czas związany
z praktyką szpitalną i technikami operacyjnymi. Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Zdobył liczne nagrody naukowe.
Jest autorem wielu publikacji z zakresu urologii.

 

profil lekarza
dr n. med.
Wojciech Włodarczyk
urologia
poniedziałek

09:00

Umów wizytę Umów wizytę
 

 

profil lekarza

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.