Dla dzieciPoradnia Salve Medica Dermatologic dla dzieci to miejsce gdzie najmłodsi Pacjenci od pierwszych dni swojego życia znajdą pomoc dermatologiczną czy alergologiczną w każdym problemie skórnym. Stawiamy przede wszystkim na pełną diagnostykę i profesjonalną opiekę medyczną. A wszystko to przeprowadzane jest w przyjaznej atmosferze tak, by uśmiech nie znikał z ich twarzy.

Usługi dla małych Pacjentów w Salve Medica Dermatologic:

  • wizyta konsultacyjna w przyjaznej atmosferze,
  • leczenie chorób skóry dzieci,
  • usuwanie zmian skórnych u dzieci,
  • leczenie chorób alergicznych dzieci,
  • leczenie atopowego zapalenia skóry niemowląt i dzieci.

Przewodnik dla rodziców małych Pacjentów

Specjalnie dla rodziców małych Pacjentów, stworzyliśmy praktyczny przewodnik, który pozwoli się przygotować do wizyty lub badań i ułatwi pobyt w naszym Centrum Medycznym.
Pobierz przewodnik poniżej, w dokumentach do pobrania.

Umów się telefonicznie
42 254 64 24
lub online
Panel Pacjenta

Najczęściej zadawane pytania

Zmiany na skórze u niemowlęcia wymagają diagnostyki dermatologicznej. Najczęściej mogą to być objawy atopowego zapalenia skóry lub łojotokowego zapalenia skóry. Nieprawidłowe stolce, często z zaburzeniami wzrostu i rozwoju, wymagają szczegółowej diagnostyki alergologicznej i pediatrycznej.

Do typowych objawów AZS należą tzw. kryteria duże takie jak świąd, charakterystyczne wykwity skórne i ich lokalizacja, przewlekły przebieg choroby, a także atopia u innych członków rodziny. Często mogą występować inne objawy, takie jak ciemieniucha, sucha skóra, zapalenie czerwieni wargowej czy nietolerancja ubrań z wełny.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak