Dla lekarza

Dowiedz się więcejZapraszamy do współpracy podmioty medyczne, które chcą poszerzyć zakres usług o badania genetyczne w swoich placówkach.

Informacji udzieli: 
Marta Wojakowska
Koordynator Laboratorium Genetyczne
M: 501 242 214
E: laboratorium@salvemedica.pl

ZAKRES BADAŃ

Dostępne badania genetyczne z zakresu:

 1. Onkologia
 • Wirus brodawczaka ludzkiego, HPV 14 genotypów wysokoonkogennych – Rak szyjki macicy
 • BRCA1 (7 wariantów patogennych) i BRCA2 (1 wariant patogenny) – Rak piersi i jajnika
 • CHEK2 (3 warianty patogenne) – rak piersi
 • PALB2 (2 wariant patogenne) – rak piersi
 1. Ginekologia
 • Chlamydia trachomatis
 • Chlamydia trachomatis/Ureaplasma/Mycoplasma genitalium
 • Metabolizm kwasu foliowego (MTHFR C677T oraz A1298C, MTR 2756 A>G, MTRR 66 A>G)
 • Wirus brodawczaka ludzkiego, HPV 14 genotypów wysokoonkogennych
 1. Genetyka
 • AZF (mikrodelecje) 6 STS
 • AZF (mikrodelecje) 40 STS
 • BRCA1 (7 wariantów patogennych) i BRCA2 (1 wariant patogenny)
 • CHEK2 (3 warianty patogenne) – rak piersi
 • PALB2 (2 wariant patogenne) – rak piersi
 • Metabolizm kwasu foliowego (MTHFR C677T oraz A1298C, MTR 2756 A>G, MTRR 66 A>G)
 1. Choroby zakaźne
 • HCV/HBV/HIV
 • Testy na obecność zakażenia COVID-19
Umów się telefonicznie
42 254 64 84

Opinie o Salve Medica

Wcześniej słysząc onkolog drżałam że strachu, dziś - wiem że to człowiek który chce mi pomóc. Dzięki profesorowi Zadrożnemu poczułam się nie tylko jako pacjentka, ale przede wszystkim otoczona opieką młoda kobieta. Z całego serca polecam klinikę.

Gabrysia Majczak

Badanie urodynamiczne przeprowadzone w cudownej atmosferze. Mimo obaw i początkowemu stresowi czułam się zaopiekowana. Pan dr Szlaga, miły, empatyczny, wszystko dokładnie wyjaśnił, odpowiedział na każde pytanie. Pani Beata-asystująca w czasie badania, od samego wejścia do gabinetu starała się zminimalizować stres i otoczyć opieką. Polecam ten team

Żaneta Klimowicz

Korzystałem z usług kliniki przy okazji tomografu komputerowego oraz wizyty z synem u okulisty. Zawsze byłem zadowolony z jakości usług. Wizyty umawianie są na konkretne godziny, więc nie trzeba zazwyczaj czekać długo w kolejce, jest czysto i schludnie. Wnętrza są przyjemne dla oka, nowoczesne i funkcjonalne. Jedyny drobny minus, że przy rejestracji zawsze są kolejki, na szczęście bardzo szybko obsługiwane.

Wordlord

Daje 5 a nawet i więcej ⭐Pani doktor Jamroz-Brzeska (Alergolog) uratowała mnie lekami po wstrząsie anafilaktycznym. Jestem bardzo wdzięczna za to , że mogłam tego samego dnia na cito się dostać do lekarza. Do tego Pani doktor wspaniała osoba, mega empatyczna, wyrozumiała. Bardzo wnikliwie przeprowadziła wywiad lekarski, dzięki czemu mogła dobrze dobrać leki. Jestem Mega wdzięczna. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów. Życzę Wszystkiego dobrego w nowym roku. Pozdrawiam Sylwia - pacjentka z Kutna

Sylwia z Kutna

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko