GinekologiaLekarze ginekolodzy w łódzkiej poradni Salve Medica kompleksowo dbają o zdrowie intymne kobiet. Nasi specjaliści zajmują się profilaktyką oraz leczeniem chorób żeńskiego układu płciowego u Pacjentek w każdym wieku (od wieku dziecięcego przez dorosłość aż po wiek dojrzały).

W ramach działalności przychodni ginekologicznej w Łodzi zapewniamy naszym Pacjentkom dostęp do szerokiego spektrum usług medycznych świadczonych przez zespół doświadczonych lekarzy. Z należną troską dbamy o zdrowie i komfort naszych Pacjentek. Oferujemy także bezpłatne badania profilaktyczne ponieważ wiemy, że wczesne wykrycie chorób ginekologicznych jest pierwszym krokiem do ochrony kobiecego zdrowia.

Poradnia ginekologiczna w Łodzi dla dzieci i dorosłych specjalizuje się w:

 • diagnostyce i leczeniu chorób układu rozrodczego,
 • ginekologicznych badaniach USG,
 • drobnych zabiegach ginekologicznych,
 • hormonalnej terapii zastępczej,
 • leczeniu stanów zapalnych układu moczowego,
 • diagnostyce i leczeniu endometriozy,
 • DIAGNOSTYKA I LECZENIE NIETRZYMANIA MOCZU w tym innowacyjna metoda BULKAMID (CZYTAJ WIĘCEJ),
 • profilaktyce chorób ginekologicznych (rak szyjki macicy, rak jajników, rak piersi),
 • diagnostyce nieprawidłowych krwawień,
 • leczeniu hormonalnym, w tym doborze metod antykoncepcyjnych,
 • szczepieniach przeciwko HPV,
 • badaniach cytologicznych, histopatologicznych, rozmazach mikrobiologicznych,
 • LECZENIU NIEPŁODNOŚCI.

Salve Medica - dobry ginekolog w Łodzi

Nasza poradnia ginekologiczna przyjmuje pacjentki dorosłe i dzieci – zarówno w ramach wizyt prywatnych jak i wizyt oraz zabiegów ginekologicznych realizowanych na NFZ. Co gwarantujemy naszym pacjentkom?

 • Działamy kompleksowo, skupiając w jednym miejscu ofertę poradni lekarzy różnych specjalizacji, badania diagnostyczne, w tym diagnostyki obrazowej (tomograf, rezonans, USG, RTG).
 • Prowadzimy szpital z oddziałem ginekologicznym, z całodobową opieką lekarską oraz możliwością wykonywania zabiegów ginekologicznych.
 • Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, krótkie terminy oczekiwania na wizytę u ginekologa, dobrze wyposażone zaplecze medyczne.
 • Umożliwiamy elektroniczny zapis na wizytę u ginekologa w Łodzi i dostęp do internetowego konta pacjenta, w którym możesz sprawdzić zalecenia lekarskie, odebrać wyniki badań lub e-receptę.

Wizyty dla Pacjentek z niepełnosprawnościami

Salve Medica wychodzi na przeciw potrzebom Pacjentek z niepełnosprawnościami zapewniając im wizyty w przystosowanym do badań gabinecie. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Nasz zespół

lek. spec. Bogna Sobkiewicz
lek. spec.
Ginekologia, położnictwo, ginekologia estetyczna
dr n. med. Witold Kłosiński
dr n. med.
Ginekologia, położnictwo, endokrynologia ginekologiczna i rozrodczości
dr n. med. Karolina Garnysz
dr n. med.
ginekologia, ginekologia dziecięca, położnictwo

Najczęściej zadawane pytania

Pierwsza wizyta u ginekologa powinna odbyć się po rozpoczęciu miesiączkowania i przed rozpoczęciem współżycia.

Kiedy jeszcze nie rozpoczęliście jeszcze starań o dziecko lub trwają one krócej niż rok, możecie skorzystać z naszego pakietu Naturalne zajście w ciążę. To badania dla obojga partnerów i wizyta z ginekologiem, specjalistą kliniki płodności. 

Ginekolog to specjalista, który zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem schorzeń żeńskiego układu płciowego, a także prowadzeniem ciąży. Ginekologia jest dziedziną wykraczającą poza żeńskie narządy płciowe i obejmuje także inne rodzaje zaburzeń (np. związane z piersiami).

Wizyta u ginekologa powinna odbyć się kilka dni po miesiączce (wizytę kontrolną zaleca się minimum raz w roku). Udaj się niezwłocznie do poradni ginekologicznej, jeśli obserwujesz:

 • upławy, swędzenie i pieczenie pochwy lub sromu,
 • nieregularne miesiączki, jej zatrzymanie lub plamienie między miesiączkami,
 • nieprzyjemny zapach z narządów płciowych,
 • bóle w podbrzuszu,
 • silne bóle menstruacyjne,
 • ból podczas współżycia,
 • problemy z zajściem w ciążę.

A także gdy:

 • jesteś w trakcie ciąży (pierwsza wizyta 2–4 tyg. po spóźniającej się miesiączce),
 • planujesz ciążę,
 • kiedy chcesz wybrać dla siebie odpowiednią metodę antykoncepcji.

Opinie o Salve Medica

Wcześniej słysząc onkolog drżałam że strachu, dziś - wiem że to człowiek który chce mi pomóc. Dzięki profesorowi Zadrożnemu poczułam się nie tylko jako pacjentka, ale przede wszystkim otoczona opieką młoda kobieta. Z całego serca polecam klinikę.

Gabrysia Majczak

Badanie urodynamiczne przeprowadzone w cudownej atmosferze. Mimo obaw i początkowemu stresowi czułam się zaopiekowana. Pan dr Szlaga, miły, empatyczny, wszystko dokładnie wyjaśnił, odpowiedział na każde pytanie. Pani Beata-asystująca w czasie badania, od samego wejścia do gabinetu starała się zminimalizować stres i otoczyć opieką. Polecam ten team

Żaneta Klimowicz

Korzystałem z usług kliniki przy okazji tomografu komputerowego oraz wizyty z synem u okulisty. Zawsze byłem zadowolony z jakości usług. Wizyty umawianie są na konkretne godziny, więc nie trzeba zazwyczaj czekać długo w kolejce, jest czysto i schludnie. Wnętrza są przyjemne dla oka, nowoczesne i funkcjonalne. Jedyny drobny minus, że przy rejestracji zawsze są kolejki, na szczęście bardzo szybko obsługiwane.

Wordlord

Daje 5 a nawet i więcej ⭐Pani doktor Jamroz-Brzeska (Alergolog) uratowała mnie lekami po wstrząsie anafilaktycznym. Jestem bardzo wdzięczna za to , że mogłam tego samego dnia na cito się dostać do lekarza. Do tego Pani doktor wspaniała osoba, mega empatyczna, wyrozumiała. Bardzo wnikliwie przeprowadziła wywiad lekarski, dzięki czemu mogła dobrze dobrać leki. Jestem Mega wdzięczna. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów. Życzę Wszystkiego dobrego w nowym roku. Pozdrawiam Sylwia - pacjentka z Kutna

Sylwia z Kutna

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko