GinekologiaLekarze ginekolodzy w poradni Salve Medica kompleksowo dbają o zdrowie intymne kobiet. Nasi specjaliści zajmują się profilaktyką oraz leczeniem chorób żeńskiego układu płciowego u Pacjentek w każdym wieku (od wieku dziecięcego przez dorosłość aż po wiek dojrzały).

W ramach działalności przychodni ginekologicznej w Łodzi zapewniamy naszym Pacjentkom dostęp do szerokiego spektrum usług medycznych świadczonych przez zespół doświadczonych lekarzy. Z należną troską dbamy o zdrowie i komfort naszych Pacjentek. Oferujemy także bezpłatne badania profilaktyczne ponieważ wiemy, że wczesne wykrycie chorób ginekologicznych jest pierwszym krokiem do ochrony kobiecego zdrowia.

Poradnia ginekologiczna w Łodzi dla dzieci i dorosłych specjalizuje się w:

 • diagnostyce i leczeniu chorób układu rozrodczego,
 • ginekologicznych badaniach USG,
 • drobnych zabiegach ginekologicznych,
 • hormonalnej terapii zastępczej,
 • leczeniu stanów zapalnych układu moczowego,
 • diagnostyce i leczeniu endometriozy,
 • profilaktyce chorób ginekologicznych (rak szyjki macicy, rak jajników, rak piersi),
 • diagnostyce nieprawidłowych krwawień,
 • leczeniu hormonalnym, w tym doborze metod antykoncepcyjnych,
 • szczepieniach przeciwko HPV,
 • badaniach cytologicznych, histopatologicznych, rozmazach mikrobiologicznych,
 • leczeniu niepłodności.

Salve Medica - dobry ginekolog w Łodzi

 • Nasza poradnia przyjmuje pacjentki dorosłe i dzieci – zarówno w ramach wizyt prywatnych jak i wizyt oraz zabiegów ginekologicznych realizowanych na NFZ.
 • Działamy kompleksowo, skupiając w jednym miejscu ofertę poradni lekarzy różnych specjalizacji, badania diagnostyczne, w tym diagnostyki obrazowej (tomograf, rezonans, USG, RTG).
 • Prowadzimy szpital z oddziałem ginekologicznym, z całodobową opieką lekarską oraz możliwością wykonywania zabiegów ginekologicznych.
 • Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, krótkie terminy oczekiwania na wizytę, dobrze wyposażone zaplecze medyczne.
 • Umożliwiamy elektroniczny zapis na wizytę i dostęp do internetowego konta pacjenta, w którym możesz sprawdzić zalecenia lekarskie, odebrać wyniki badań lub e-receptę.
Umów wizytę telefonicznie
42 254 64 84
Umów się internetowo
rejestracja on-line

Nasz zespół

lek. spec. Bogna Sobkiewicz
lek. spec.
Ginekologia, Położnictwo, Ginekologia Estetyczna
dr n. med. Łukasz Sokołowski
dr n. med.
Ginekologia, Położnictwo
dr n. med. Witold Kłosiński
dr n. med.
Ginekologia, położnictwo, endokrynologia ginekologiczna i rozrodczości

Najczęściej zadawane pytania

Pierwsza wizyta u ginekologa powinna odbyć się po rozpoczęciu miesiączkowania i przed rozpoczęciem współżycia.

Kiedy jeszcze nie rozpoczęliście jeszcze starań o dziecko lub trwają one krócej niż rok, możecie skorzystać z naszego pakietu Naturalne zajście w ciążę. To badania dla obojga partnerów i wizyta z ginekologiem, specjalistą kliniki płodności. 

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak