Poradnia hepatologiiWątroba jest skomplikowanym narządem który pełni w organizmie wiele ważnych funkcji: oczyszcza z toksyn, magazynuje substancje zapasowe, wytwarza m.in. cholesterol, żółć, enzymy. Współpracuje z woreczkiem i drogami żółciowymi które magazynują i dostarczają żółć do układu pokarmowego. Choroby wątroby wiążą się przede wszystkim z zatruciami, nadużywaniem alkoholu, infekcjami wirusowymi i pasożytami.

Czym zajmuje się poradnia hepatologii

Nasza poradnia przyjmuje pacjentów dorosłych i dzieci. Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu chorób:

  • wątroby,
  • pęcherzyka żółciowego,
  • dróg żółciowych.

 Dlaczego warto wybrać Salve Medica

  • Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, krótkie terminy oczekiwania na wizytę, dobrze wyposażone zaplecze medyczne.
  • Działamy kompleksowo skupiając w jednym miejscu ofertę poradni lekarzy różnych specjalizacji, badania diagnostyczne, w tym diagnostyki obrazowej (tomograf, rezonans, USG, RTG).  W naszym szpitalu przeprowadzamy również zabiegi operacyjne.
  • Umożliwiamy elektroniczny zapis na wizytę i dostęp do internetowego konta pacjenta, w którym możesz sprawdzić zalecenia lekarskie, odebrać wyniki badań lub e-receptę.
Umów wizytę telefonicznie
42 254 64 00
Umów się internetowo
rejestracja on-line
Umów wizytę telefonicznie:
42 254 64 00
lub skorzystaj z możliwości

Nasz zespół

Choroby Zakaźne, Hepatologia, Medycyna podróży

Najczęściej zadawane pytania

Zapisz się na wizytę jeśli cierpisz z powodu ciągłych zaparć lub biegunek; nudności lub wymiotów, zgagi czy tzw. pustego odbijania; lub masz niepokojące objawy: zażółcenie białek oczu, błon śluzowych jamy ustnej oraz skóry, ciemniejszą barwa moczu lub wyczuwalnie powiększoną wątrobę.