HIFU - zabieg

Raty na zdrowie
skier_male.png
Skierowanie
zabieg_maly.png
Zabieg

Opis usługi
Raty na zdrowie
skier_male.png
Skierowanie
zabieg_maly.png
Zabieg

Zabieg HIFU VagiTIGHT to nieinwazyjne rozwiązanie intymnych kobiecych problemów takich jak:

  • wysiłkowe nietrzymanie moczu w jego początkowym stadium,
  • przejściowe nietrzymanie moczu,
  • rozluźnienie pochwy po naturalnym porodzie tzw. zespół luźnej pochwy.

Zaburzenia te wpływają na komfort codziennego życia oraz satysfakcję z intymnych doznań. Technologia HIFU wykorzystuje fale ultradźwiękowe, które zwiększają elastyczności tkanki pochwy poprzez stymulację włókien kolagenowych.

Korzyści z zastosowania zabiegu HIFU VagiTIGHT

  • przywraca satysfakcję strefy intymnej,
  • krótki czas trwania zabiegu (20-35 min),
  • efekt odczuwalny po kilku tygodniach od zabiegu,
  • brak krwawienia oraz upławów,
  • rekonwalescencja nie powoduje dyskomfortu podczas codziennych czynności.

Jaki przebieg ma zabieg HIFU

Zabieg wykonywany jest przez doświadczonego ginekologa w gabinecie zabiegowym. Do pochwy wprowadzana jest głowica, która emituje ultradźwięki. Tę czynność powtarza się dwukrotnie na różnej głębokości. W czasie zabiegu mogą być odczuwalne niewielkie "ukłucia" w pochwie. Pacjentki oceniają zabieg jako bezbolesny, jedynie mało komfortowy. Bezpośrednio po zabiegu można opuścić klinikę i wrócić do życia codziennego. Nie zaleca się aktywności seksualnej przez okres około 7 dni od zabiegu.

Przygotuj się

Przed zabiegiem

Kobiety po menopauzie powinny przejść 3 miesięczna kurację hormonalną.

W dniu zabiegu

W celu rejestracji zabierz dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

Cennik

Najczęściej zadawane pytania

Zabieg wraz z przygotowaniem trwa 20-30 minut.

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak