Holter EKG

skier_male.png
Skierowanie

Opis usługi
skier_male.png
Skierowanie

Badanie metodą Holtera polega na prowadzeniu badania EKG przez dobę. Podczas badania możesz wykonywać wszystkie codzienne czynności, nie powinieneś modyfikować planu zajęć. Powinieneś jedynie ograniczyć używanie telefonu komórkowego, gdyż jego fale mogą spowodować zakłócenia w funkcjonowaniu Holtera. Lekarz poprosi Cię o prowadzenie dzienniczka aktywności, który później porówna z wynikami.

Kiedy wykonać badanie Holter EKG

 Wskazaniem do badania EKG metodą Holtera może być:

  • zaburzenia rytmu serca,
  • zaburzenia przewodzenia,
  • choroba niedokrwienna serca,
  • konieczność sprawdzenia sprawności stymulatora serca,
  • zasłabnięcia, omdlenia, utrata przytomności, napady duszności, zawroty głowy,
  • skontrolowanie postępów leczenia arytmii serca.

Po zakończeniu pomiarów aparat zostanie zdjęty przez personel medyczny – nie należy robić tego samodzielnie. Zapis prowadzony podczas badania zostanie wprowadzony do komputera i przeanalizowany. Na tej podstawie kardiolog może postawić precyzyjną diagnozę i – jeśli trzeba – zlecić leczenie.

Przygotuj się

W dniu badania

W celu rejestracji zabierz dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

Po dobie od założenia Holtera zgłoś się w to samo miejsce w celu zdjęcia urządzenia.

Cennik

Najczęściej zadawane pytania

Badanie holterowskie można wykonywać pacjentom w każdym wieku, także kobietom w ciąży, powtarzać je wielokrotnie, nawet w krótkich odstępach czasu.

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Wcześniej słysząc onkolog drżałam że strachu, dziś - wiem że to człowiek który chce mi pomóc. Dzięki profesorowi Zadrożnemu poczułam się nie tylko jako pacjentka, ale przede wszystkim otoczona opieką młoda kobieta. Z całego serca polecam klinikę.

Gabrysia Majczak

Badanie urodynamiczne przeprowadzone w cudownej atmosferze. Mimo obaw i początkowemu stresowi czułam się zaopiekowana. Pan dr Szlaga, miły, empatyczny, wszystko dokładnie wyjaśnił, odpowiedział na każde pytanie. Pani Beata-asystująca w czasie badania, od samego wejścia do gabinetu starała się zminimalizować stres i otoczyć opieką. Polecam ten team

Żaneta Klimowicz

Korzystałem z usług kliniki przy okazji tomografu komputerowego oraz wizyty z synem u okulisty. Zawsze byłem zadowolony z jakości usług. Wizyty umawianie są na konkretne godziny, więc nie trzeba zazwyczaj czekać długo w kolejce, jest czysto i schludnie. Wnętrza są przyjemne dla oka, nowoczesne i funkcjonalne. Jedyny drobny minus, że przy rejestracji zawsze są kolejki, na szczęście bardzo szybko obsługiwane.

Wordlord

Daje 5 a nawet i więcej ⭐Pani doktor Jamroz-Brzeska (Alergolog) uratowała mnie lekami po wstrząsie anafilaktycznym. Jestem bardzo wdzięczna za to , że mogłam tego samego dnia na cito się dostać do lekarza. Do tego Pani doktor wspaniała osoba, mega empatyczna, wyrozumiała. Bardzo wnikliwie przeprowadziła wywiad lekarski, dzięki czemu mogła dobrze dobrać leki. Jestem Mega wdzięczna. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów. Życzę Wszystkiego dobrego w nowym roku. Pozdrawiam Sylwia - pacjentka z Kutna

Sylwia z Kutna

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko