Kariera  

Zapewniamy zatrudnienie w przyjemnej atmosferze, dogodne warunki  pracy, umożliwiając rozwój osobisty jak i zawodowy. Sukces naszej firmy opiera się przede wszystkim na wspólnej pracy zespołu. Szukamy osób dynamicznych, które w swoim działaniu kierują się chęcią uzyskiwania najlepszych rezultatów, dbając o równowagę między życiem osobistym, a pracą zawodową.

Jeśli szukasz wyzwań, miejsca gdzie możesz się rozwijać, korzystać z zaawansowanych technologii medycznych, jesteśmy miejscem dla Ciebie. Z pewnością, będziesz dla nas wartościowym współpracownikiem.

Zainteresowane osoby podjęciem współpracy, prosimy o kierowanie CV oraz listów motywacyjnych na adres: rekrutacja@salvemedica.pl, z dopiskiem na jakie stanowisko składana jest aplikacja.


Zapraszamy do współpracy lekarzy z pasją

kariera salve medica

Zapraszamy lekarzy różnych specjalności do współpracy w wielospecjalistycznym i najbardziej prestiżowym centrum medycznym w Polsce. Dbamy o nowoczesną infrastrukturę, bogate zaplecze sprzętowe i nieustanny rozwój w ramach obsługiwanych specjalizacji. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu komfort pracy, dostęp do szerokiego grona pacjentów oraz możliwość ciągłego poszerzania kwalifikacji.

Jesteśmy szczególnie zainteresowani współpracą z młodymi lekarzami, rozpoczynającymi swoją karierę. Dajemy możliwość realizacji własnych planów zawodowych.

Oferujemy dowolną formę zatrudnienia oraz elastyczne godziny pracy – również przedpołudniami oraz w soboty.

W celu poznania szczegółowych warunków współpracy, zapraszamy do kontaktu z koordynatorami ds. współpracy z personelem medycznym:

Katarzyna Kołodziejska
tel. 518 687 860
k.kolodziejska@salvemedica.pl

Przemysław Kobus
tel. 518 686 843
p.kobus@salvemedica.pl

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.