Dołącz do zespołu Salve Medica

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na interesujące Cię stanowisko - mimo wszystko wyślij nam swoje CV!

Skontaktujemy się z Tobą kiedy będziemy szukać do zespołu kogoś o Twoim profilu.

Aplikuj

Dlaczego my?

Jesteśmy liderem wśród placówek prywatnej opieki medycznej na rynku łódzkim. Nie ustajemy w rozwoju, zarówno w zakresie różnorodności oferty, jak i innowacyjności usług. Za wszystkim stoją ludzie, dzięki którym czasem niemożliwe staje się możliwe. Salve Medica od ponad 12 lat zapewnia swoim Pacjentom pełną opieką medyczną obejmującą Poradnie Lekarzy Specjalistów, POZ, Klinikę Płodności, Laboratorium Genetyczne, Diagnostykę Obrazową, Szpital Wielospecjalistyczny, Ośrodek Badań Klinicznych, Klinikę Dermatologic. Świadczymy usługi medyczne w dwóch lokalizacjach: w Łodzi (ul. Szparagowa 10) oraz w Warszawie (Aleja Wilanowska 365/2).

Każdemu Lekarzowi oferujemy wsparcie ze strony Działu Obsługi Lekarza. Pracownicy DOL dbają o wdrożenie i opiekę nad lekarzem w placówce. Zadaniem działu jest opracowywanie rozwiązań, które zdejmą z lekarzy wszystkie zbędne zadania i umożliwią pełną koncentrację na pracy z Pacjentem. Oferujemy dofinansowanie do zatrudnienia asystentki/asystenta medycznego. Wszystkie sprawy formalne: grafiki, urlopy, rozliczenia, umowy, pity są po naszej stronie.

Lekarze mają do dyspozycji nowoczesne, dobrze wyposażone gabinety lekarskie. Nasze placówki są dostosowane dla Pacjentów z niepełnosprawnością ruchową oraz dla rodzin. Lekarze mają możliwość bezpłatnego korzystania z wydzielonego, ogrodzonego parkingu.

Poznaj nas

250 tys.

konsultacji lekarskich rocznie

49

poradni dla dorosłych i 19 poradni dla dzieci

43

gabinety lekarskie

6

oddziałów szpitalnych

5

laboratoriów

Wsparcie lekarzy przez Dział Obsługi Pacjenta

To wykwalifikowani pracownicy, posiadający podstawową wiedzę medyczną (odpowiednie przygotowanie do badań i wizyt, przebieg procesu leczenia) i prawną (przestrzeganie przepisów i wytycznych z Sanepidu, NFZ, w zakresie RODO). Tworzymy zespoły specjalistów w Dziale Obsługi Pacjenta w zakresie usług wysokospecjalistycznych jak zabiegi i operacje.

Doradztwo renomowanych kancelarii prawnych

Współpracujemy z kancelariami prawniczymi specjalizującymi się w prawie medycznym. Korzystamy z doradztwa, weryfikacji, przygotowania dokumentów, jesteśmy na bieżąco informowani o najważniejszych zmianach w przepisach.

Zaplecze sprzętowe

Inwestujemy w wysokiej jakości sprzęty, dbamy o ich sprawne funkcjonowanie, naprawy, serwisy. Wspieramy w negocjacjach z firmami zewnętrznymi, pośredniczymy w zakupach.

Udział w badaniach klinicznych

Zorganizowaliśmy Ośrodek Badań Klinicznych, którego zespół koordynuje badania wszystkich faz oraz wyrobów medycznych. Wspomagamy naszych badaczy na każdym etapie badania klinicznego.

Marketing

Odpowiada za przygotowanie i prowadzenie komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, opracowuje i przygotowuje materiały informacyjne i reklamowe. Zatrudniamy grafika, który przygotowuje projekty drukowane i w wersji elektronicznej. Utrzymujemy owocną współpracę z mediami – nasi lekarze są zapraszani do Dzień Dobry TVN, TVP Łódź, Telewizji Toya, Radio Łódź, TuLodz.pl.

Etapy rekrutacji

Salve Medica jest członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji.
Ważna jest dla nas dbałość o relacje z kandydatami i ich doświadczenia w procesie rekrutacji.

Osoby do kontaktu

Przemysław Kobus

Koordynator ds. współpracy z zespołem medycznym
Tel. 518 686 843
LEKARZE SPECJALIŚCI

Patrycja Sudra‑Zygan

Młodszy koordynator ds. współpracy z personelem medycznym
Tel. 518 687 860
LEKARZE SPECJALIŚCI