Kontrola urządzeń wszczepialnych

Opis usługi

Kontrola wszczepionych stymulatorów, kardiowerterów-defibrylatorów i rozruszników serca ma na celu ocenę poprawności działania systemu stymulującego. Dokonuje się tego poprzez pomiar progu stymulacji i sterowania. Dzięki temu możliwe jest  zaprogramowanie energii impulsu oraz optymalnej czułości kanału przedsionkowego i /lub komorowego.

Kiedy przeprowadzić kontrolę urządzenia wszepialnego

Regularne kontrole przeprowadza lekarz kardiolog przy użyciu odpowiedniego programatora. Pierwsza z nich powinna się odbyć po 2- 3 miesiącach od implantacji, kolejne co 6 miesięcy, o ile lekarz prowadzący nie zleci inaczej.

Po kontroli pacjent otrzymuje od lekarza raport, w którym zawarte są wszystkie niezbędne informację: stan naładowania baterii, oporność, czułość, próg stymulacji elektrod, informację o ewentualnych zarejestrowanych epizodach arytmii.

Przygotuj się

W dniu badania

Weź ze sobą dokumentację urządzenia  - kartę informacyjną ze szpitala i książeczkę stymulatora.

W celu rejestracji zabierz dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

Cennik

Nasz zespół

Najczęściej zadawane pytania

Badanie trwa 10 -20 minut.

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak