Laboratoria analityczneWykonanie badań z krwi jest jednym z pierwszych kroków w diagnostyce i profilaktyce zdrowia. Dla komfortu naszych Pacjentów w naszej placówce wykonujemy badania laboratoryjne na miejscu.

Laboratorium analityczne wykonuje badania:

  • badania podstawowe i biochemiczne z krwi,
  • badania z moczu i kału,
  • badania zakaźne,
  • badania hormonalne,
  • badania toksykologiczne,
  • badania serologiczne,
  • badania hematologiczne,
  • badania mikrobiologiczne (wymazy),
  • inne.

Badania analityczne wykorzystywane są w diagnostyce anemii, cukrzycy, osteoporozy i chorób kostnych, chorób nowotworowych, chorób tarczycy, chorób serca i choroby wieńcowej oraz chorób reumatologicznych.

Na badania w naszym laboratorium nie trzeba się zapisywać. Wystarczy przyjść do naszego centrum. Próbki do badań pobieramy w gabinecie zabiegowym, w komfortowych dla Pacjentów warunkach. Do dyspozycji naszych Pacjentów jest doświadczony zespół pielęgniarski. Posiadamy specjalne fotele do pobrań, skaner żył - wszystko po to aby nawet pobieranie krwi u dziecka przebiegło szybko i sprawnie.

Wyniki badań można odebrać online, na swoim koncie pacjenta lub osobiście w rejestracji

Umów wizytę telefonicznie
42 254 64 00
Umów wizytę telefonicznie:
42 254 64 00
lub skorzystaj z możliwości

Najczęściej zadawane pytania

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 20:00 oraz w soboty w godzinach 7:00 - 15:00.

Na niektóre badania krwi należy przyjść na czczo. Zapytaj o to lekarza zlecającego badanie lub nasz Punkt Obsługi Pacjenta.

Opinie o Salve Medica

 

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo
 

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak