Laboratoria medycznePosiadamy najszerszą ofertę badań laboratoryjnych w województwie. Nasze laboratoria znajdują się w tym samym budynku, dzięki czemu czas oczekiwania na wyniki badań skraca się do minimum.

Wyniki badań można odebrać w formie elektronicznej w Panelu Pacjenta, bez wychodzenia z domu.

Posiadamy laboratoria:

Korzystamy z nowoczesnego sprzętu laboratoryjnego, aby wyniki badań były jak najbardziej dokładne

Gabinet pielęgniarski wyposażony jest w fotele do pobierania krwi, ale dla bardziej wrażliwych pacjentów mamy także leżankę. Nasi pracownicy potrafią pobrać krew szybko i bezboleśnie. Ich profesjonalizm i podejście sprawiają, że nawet najmłodsi pacjenci czują się komfortowo podczas pobierania krwi.

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Najczęściej zadawane pytania

Jedynie na badania seminologiczne (badania nasienia) obowiązują zapisy. Na wszystkie pozostałe nie trzeba się zapisywać - wystarczy przyjść do naszego centrum.

W gabinecie zabiegowym krew pobierana jest od poniedziałku do piątku 7:00-19:30, w sobotę 7:00-14:30 oraz w niedzielę 8:00-13:00.

Tak, za badania laboratoryjne można zapłacić kartą. Wyjątek stanowią badania nasienia.

Nie - wystarczy zgłosić się do rejestracji z dokumentem tożsamości i listą badań do wykonania. Jedynym wyjątkiem jest test obciążenia glukozą, na który wymagane jest skierowanie.

Tak, można upoważnić inną osobę do odbioru wyników badań. Oświadczenie należy złożyć osobiście w rejestracji.

Tak, osoba trzecia może dostarczyć materiał do badania, natomiast wynik odebrać może pacjent lub osoba upoważniona.

W rejestracji należy uzupełnić oświadczenie podając adres mailowy, który umożliwia dostęp do panelu pacjenta na stronie www.salvemedica.pl

O przygotowaniu do danego badania informuje lekarz.

Wyniki można odebrać osobiście w rejestracji, poprzez osobę upoważnioną, po zalogowaniu na Profil Pacjenta na stronie www.salvemedica.pl (tylko w przypadku gdy adres mailowy został uzupełniony do karty) lub wysyłkowo Pocztą Polską (8zł).

Gabinet zabiegowy działa w dniach poniedziałek-piątek 7:00-20:00, w sobotę 7:00-15:00 oraz w niedzielę 8:00-13:00.

Krew pobierana jest w poniedziałek-piątek 7-19:30, w sobota 7-14:30 oraz w niedzielę 8:00-13:00.

Badania w ramach NFZ wykonujemy od poniedziałku do piątku, badania komercyjne od poniedziałku do soboty.

Tak. W przypadku dzieci poniżej 7 r. ż, termin pobrania należy ustalić na infolinii 42 254 64 00.

Pracownicy gabinetu zabiegowego noszą maseczki i używają płynu do dezynfekcji. Po każdym Pacjencie zmieniają rękawiczki.

Nie, krew pobieramy tylko w gabinecie zabiegowym w naszym Centrum Medycznym.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak