Laboratorium analityczneWykonanie badań z krwi jest jednym z pierwszych kroków w diagnostyce i profilaktyce zdrowia. Dla komfortu naszych Pacjentów wykonujemy badania laboratoryjne na miejscu. Krew pobierana jest w dwóch gabinetach pielęgniarskich od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-19:30, w soboty w godzinach 7:00-14:30 oraz w niedziele w godzinach 8:00-13:00.

Wyniki badań można odebrać online, na swoim koncie w Panelu Pacjenta lub osobiście w rejestracji.

Laboratorium analityczne wykonuje badania:

  • badania podstawowe i biochemiczne z krwi,
  • badania z moczu i kału,
  • badania zakaźne,
  • badania hormonalne,
  • badania toksykologiczne,
  • badania serologiczne,
  • badania hematologiczne,
  • badania mikrobiologiczne (wymazy),
  • inne.

Sprawdź pełen zakres oraz ceny badań laboratoryjnych.

Badania analityczne wykorzystywane są w diagnostyce anemii, cukrzycy, osteoporozy i chorób kostnych, chorób nowotworowych, chorób tarczycy, chorób serca i choroby wieńcowej oraz chorób reumatologicznych.

Na badania w naszym laboratorium nie trzeba się zapisywać. Wystarczy przyjść do naszego centrum. Próbki do badań pobieramy w gabinecie zabiegowym, w komfortowych dla Pacjentów warunkach. Do dyspozycji naszych Pacjentów jest doświadczony zespół pielęgniarski. Posiadamy specjalne fotele do pobrań, skaner żył - wszystko po to aby nawet pobieranie krwi u dziecka przebiegło szybko i sprawnie.

Umów się telefonicznie
42 254 64 84

Najczęściej zadawane pytania

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-20:30 oraz w soboty w godzinach 7:00-15:00.

Krew pobierana jest w dwóch gabinetach pielęgniarskich od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-19:30, w soboty w godzinach 7:00-14:30 oraz w niedziele w godzinach 8:00-13:00.

Na niektóre badania krwi należy przyjść na czczo. Zapytaj o to lekarza zlecającego badanie lub dopytaj w rejestracji.

Obecnie nie wykonujemy takiego badania.

Nie, pojemnik trzeba zakupić wcześniej w aptece.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak