Laboratorium genetyczne  

Otworzyliśmy laboratorium genetyczne o szerokim zakresie badań. W większości wykonywanych przez nas testów wykorzystujemy metodę real-time PCR (łańcuchowa reakcja polimerazy w czasie rzeczywistym). Technika ta umożliwia wykonanie analiz zarówno jakościowych jak i ilościowych. Pozwala również na wykrywanie różnic i zmian w DNA, które podwyższają ryzyko wystąpienia chorób nowotworowych, chorób układu krążenia, czy niepowodzeń zajścia w ciąże. Jest też coraz częściej wykorzystywana do diagnostyki zakażeń wirusowych i bakteryjnych, ponieważ umożliwia wykrycie chorób nawet przy braku objawów. Oznaczenia ilościowe pozwalają na monitorowanie przebiegu choroby i ocenę skuteczności terapii. Badania wykonane tą metodą maksymalnie obniżają ryzyko otrzymania wyników fałszywie ujemnych lub fałszywie dodatnich.

Wszystkie proponowane przez nas badania są wykonywane i opisywane przez profesjonalną i doświadczoną kadrę. Pracujemy na zatwierdzonych zestawach diagnostycznych posiadających certyfikaty CE/IVD.

Laboratorium genetyczne:

T 501 242 214

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.