LaseryLasery w niezwykły sposób wykorzystują światło. Dzięki tej nowoczesnej technologii możemy pomagać naszym Pacjentom w bardzo szerokim zakresie. Zabiegi laserowe stosowane są w:

  • kosmetologii,
  • usuwaniu zbędnego owłosienia,
  • odmładzaniu skóry,
  • poprawianiu koloryt twarzy,
  • zamykaniu naczynek,
  • leczeniu trądziku,
  • redukcji przerośniętych blizn,
  • chirurgicznym usuwaniu zmian skórnych.

Pracujemy na najlepszych na rynku laserach medycznych Cutera Excel V+ oraz Lutronic CO2

Lasery posiadają certyfikaty CE i FDA (najbardziej prestiżowe, ale i najbardziej restrykcyjne certyfikaty w USA).

Laser Cutera Excel V+

Jest laserem dualnym tzn. ma możliwość emisji wiązki o długości fali 532 nm i 1064 nm. Dzięki rączce CoolView i Dermastat może być stosowany do usuwania zmian naczyniowych, pigmentacyjnych i powierzchniowych poprzez selektywne działanie wiązki laserowej w obrębie hemoglobiny i melaniny bez uszkadzania tkanki przyległej, zdrowej. Czytaj więcej o Laserze Cultera Excel V+.

Laser CO2 Lutronic

Służy do zarówno do chirurgii dermatologicznej jak i głębokiej regeneracji skóry. Jego działanie jest bezpieczne i skuteczne. Laser frakcyjny daje nieporównywalne efekty w zakresie usuwania blizn, przebarwień i odbudowy regeneracyjnej kolagenu, a co za tym idzie wygładzenia linii twarzy i spłaszczenia fizjologicznego zmarszczek. Ponadto dzięki głowicy chirurgicznej bezpiecznie można usunąć niechciane, łagodne zmiany rozrostowe czy uporczywe brodawki wirusowe. Czytaj więcej o Laserze CO2 Lutronic.

Umów wizytę telefonicznie
42 254 64 84
Umów się internetowo
rejestracja on-line

Najczęściej zadawane pytania

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak