LaseroterapiaLasery w niezwykły sposób wykorzystują światło. Dzięki tej nowoczesnej technologii możemy pomagać naszym Pacjentom w bardzo szerokim zakresie. Zabiegi laserowe stosowane są w:

  • kosmetologii,
  • usuwaniu zbędnego owłosienia,
  • odmładzaniu skóry,
  • poprawianiu koloryt twarzy,
  • zamykaniu naczynek,
  • leczeniu trądziku,
  • redukcji przerośniętych blizn,
  • chirurgicznym usuwaniu zmian skórnych.

Pracujemy na najlepszych na rynku laserach medycznych Cutera Excel V+, Lutronic COoraz Genesis

Lasery posiadają certyfikaty CE i FDA (najbardziej prestiżowe, ale i najbardziej restrykcyjne certyfikaty w USA).

Laser Cutera Excel V+

Jest laserem dualnym tzn. ma możliwość emisji wiązki o długości fali 532 nm i 1064 nm. Dzięki rączce CoolView i Dermastat może być stosowany do usuwania zmian naczyniowych, pigmentacyjnych i powierzchniowych poprzez selektywne działanie wiązki laserowej w obrębie hemoglobiny i melaniny bez uszkadzania tkanki przyległej, zdrowej.

Laser CO2 Lutronic

Służy do zarówno do chirurgii dermatologicznej jak i głębokiej regeneracji skóry. Jego działanie jest bezpieczne i skuteczne. Laser frakcyjny daje nieporównywalne efekty w zakresie usuwania blizn, przebarwień i odbudowy regeneracyjnej kolagenu, a co za tym idzie wygładzenia linii twarzy i spłaszczenia fizjologicznego zmarszczek. Ponadto dzięki głowicy chirurgicznej bezpiecznie można usunąć niechciane, łagodne zmiany rozrostowe czy uporczywe brodawki wirusowe. Czytaj więcej o Laserze CO2 Lutronic.

Laser Genesis

Laser Genesis jest przeznaczony dla każdego typu skóry (I-IV). Pozwala pokonać objawy starzenia, fotouszkodzenia i inne niedoskonałości skóry w obszarze twarzy, szyi i dekoltu oraz dłoni. Zabiegi można wykonywać przez cały rok. Czytaj więcej o laserze Genesis.

Umów się telefonicznie
42 254 64 24
lub online
Panel Pacjenta

Najczęściej zadawane pytania

 Zabiegi laserem Genesis można wykonywać przez cały rok, bez względu na ekspozycję skóry na słońce.

Opinie o Salve Medica

Wcześniej słysząc onkolog drżałam że strachu, dziś - wiem że to człowiek który chce mi pomóc. Dzięki profesorowi Zadrożnemu poczułam się nie tylko jako pacjentka, ale przede wszystkim otoczona opieką młoda kobieta. Z całego serca polecam klinikę.

Gabrysia Majczak

Badanie urodynamiczne przeprowadzone w cudownej atmosferze. Mimo obaw i początkowemu stresowi czułam się zaopiekowana. Pan dr Szlaga, miły, empatyczny, wszystko dokładnie wyjaśnił, odpowiedział na każde pytanie. Pani Beata-asystująca w czasie badania, od samego wejścia do gabinetu starała się zminimalizować stres i otoczyć opieką. Polecam ten team

Żaneta Klimowicz

Korzystałem z usług kliniki przy okazji tomografu komputerowego oraz wizyty z synem u okulisty. Zawsze byłem zadowolony z jakości usług. Wizyty umawianie są na konkretne godziny, więc nie trzeba zazwyczaj czekać długo w kolejce, jest czysto i schludnie. Wnętrza są przyjemne dla oka, nowoczesne i funkcjonalne. Jedyny drobny minus, że przy rejestracji zawsze są kolejki, na szczęście bardzo szybko obsługiwane.

Wordlord

Daje 5 a nawet i więcej ⭐Pani doktor Jamroz-Brzeska (Alergolog) uratowała mnie lekami po wstrząsie anafilaktycznym. Jestem bardzo wdzięczna za to , że mogłam tego samego dnia na cito się dostać do lekarza. Do tego Pani doktor wspaniała osoba, mega empatyczna, wyrozumiała. Bardzo wnikliwie przeprowadziła wywiad lekarski, dzięki czemu mogła dobrze dobrać leki. Jestem Mega wdzięczna. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów. Życzę Wszystkiego dobrego w nowym roku. Pozdrawiam Sylwia - pacjentka z Kutna

Sylwia z Kutna

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko