Embriolog  

Embriologia zajmuje się rozwojem zarodkowym człowieka. Jest wykorzystywana w inżynierii embriologicznej (pobieranie i przechowywanie plemników w bankach nasienia, sztuczne zapłodnienie, transfer zarodków).

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

mgr
Małgorzata Wójt
biolog
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

14:00 - 18:00
14:00 - 18:00
14:00 - 18:00
14:00 - 18:00
14:00 - 18:00

T 601 319 778
Embriolog Malgorzata Wójt Salve Medica

Senior Clinical Embryologist

Kierownik laboratorium embriologicznego, specjalizująca się w procedurach rozrodu wspomaganego. Odbyła szereg szkoleń i warsztatów zarówno w Polsce, jak i na świecie m. in.:

  • Stany Zjednoczone, klinika w Atlancie
  • Norwegia, Trondheim, klinika Trondheim University Hospital
  • Niemcy, klinika w Dusseldorf
  • Słowacja, Bratysława, klinika Iscare
  • Holandia, Leiden, klinika Medisch Centrum Kinderwens (Medical Centre for Childwish)
  • Finlandia, Helsinki, klinika Family Federation of Finland Fertility Clinics
  • Czechy, Praga, klinika Pronatal
  • Hiszpania, Valencja IVI

Co roku uczestniczy w spotkaniach ESHRE (Europejskie Towarzystwo Rozrodu Wspomaganego i Embriologii). W ramach leczenia niepłodności i badań nasienia, współpracuje z laboratorium Vitalabo w Bydgoszczy i w Toruniu oraz z dr n. med. Waldemarem Litwińskim we Włocławku, dzieląc się swoim doświadczeniem i wiedzą, którą zdobyła przez wiele lat pracy w klinice leczenia niepłodności.
Posiada certyfikat ESHRE, Senior Clinical Embryologist, który uprawnia embriologa klinicznego do wykonywania zawodu we wszystkich krajach Europy.

Czytaj więcej

profil lekarza
mgr
Jacek Chmiel
biolog
 
T 42 254 64 00
 

Zajmuje się: badaniem nasienia, procedurami in vitro, vitryfikacją zarodków i oocytów, preparatyką i mrożeniem nasienia.

Czytaj więcej

profil lekarza
mgr
Eliza Filipiak
biolog, biotechnolog, diagnosta laboratoryjny, specjalista diagnostyki niepłodności męskiej
 
T 42 254 64 00
 

Absolwentka biologii na Uniwersytecie Łódzkim praz Studiów Podyplomowych z Analityki Medycznej Collegium Medicum w Lublinie. Wcześniej asystentka i adiunkt w Katedrze Andrologii i Endokrynologii Płodności Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Autorka prac naukowych w zakresie, andrologii, diagnostyki niepłodności i embriologii. Współautor obecnie obowiązujących Rekomendacji Polskiego Towarzystwa Andrologicznego i Krajowego Izby Diagnostów Laboratoryjnych, dotyczących badań ogólnego nasienia. Członek Towarzystwa Medycyny Rozrodu, Polskiego Towarzystwa Hipoterapeutycznego, Polskiego Towarzystwa Diagnostów Laboratoryjnych.

profil lekarza
mgr
Katarzyna Marchlewska
biolog, biochemik, specjalista seminolog
 
T 42 254 64 00
 

Członek Polskiego Towarzystwa Andrologicznego, zespołu Polskiego Centrum Kształcenia Klinicznego Europejskiej Akademii Andrologii w Łodzi, uczestnik Panelu Eksperckiego Sekcji Diagnostycznej Polskiego Towarzystwa Andrologicznego. Adiunkt w Katedrze Andrologii i Endokrynologii Płodności. Autorka prac naukowych w zakresie diagnostyki niepłodności i embriologii.

profil lekarza

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.