Dermatolog - specjalista dziecięcy  

Dermatologia dziecięca zajmuje się diagnostyką i terapią chorób skóry wieku dziecięcego od 0 do 18 lat.

Zakres wykonywanych usług w ramach dermatologii dziecięcej:

  • diagnostyka i leczenie chorób skóry wieku dziecięcego (od 0 do 18 lat)

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

dr n. med.
Ewa Fornalczyk-Wachowska
dermatologia, dermatologia dziecięca
środa

17:00

Umów wizytę
 

Specjalista dermatolog z bogatym doświadczeniem i wieloletnią praktyką. Autorka wielu publikacji w środowisku, prelegent konferencji naukowych, m. in. o tematyce „Zastosowania mezoterapii igłowej w medycynie estetycznej” oraz rewitalizacji skóry. Jest dermatologiem oraz lekarzem medycyny estetycznej.
Zajmuje się leczeniem chorób skóry (trądzik, łuszczyca, wypadanie włosów). Wykonuje dermatoskopię.

profil lekarza
dr n. med.
Zofia Gerlicz-Kowalczuk
dermatologia, dermatologia dziecięca
poniedziałek
środa
czwartek
sobota

13:30
13:30
17:00
11:00

Umów wizytę Umów wizytę
zofia gerlicz kowalczuk dermatolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada II stopień specjalizacji w zakresie dermatologii i wenerologii. Autorka licznych publikacji naukowych zarówno polskich, jak i zagranicznych. Doświadczenie zawodowe zdobyła między innymi w warszawskich i łódzkich szpitalach.
Specjalizuje się w dermatologii estetycznej, dermatoskopii, chirurgii dermatologicznej, kapilaroskopii (diagnostyka naczyń włosowatych). Przyjmuje pacjentów w języku angielskim.

profil lekarza
lek. spec.
Agnieszka Kopacka-Misztal
dermatologia
wtorek
czwartek
piątek

17:20
14:00
14:00

Umów wizytę
 

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry (trądzik młodzieńczy i różowaty, łuszczyca pospolita, grzybica skóry, przebarwienia i odbarwienia skóry), włosów (łysienie plackowate), paznokci (grzybica paznokci) i chorób przenoszonych drogą płciową.

profil lekarza
dr n. med.
Marek Kot
dermatologia, dermatologia dziecięca
poniedziałek
sobota

16:00
08:00

Umów wizytę Umów wizytę
dr n. med. Kot Marek dermatolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2015 r. uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Jest autorem i współautorem licznych publikacji z zakresu dermatologii. Prowadzi zajęcia dydaktyczne w Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ze studentami polsko i angielskojęzycznymi.
Przyjmuje pacjentów od 3 roku życia.

profil lekarza
dr n. med.
Lilianna Kulczycka-Siennicka
dermatologia, dermatologia dziecięca
sobota

09:00

Umów wizytę Umów wizytę
 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiada specjalizację w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Doświadczenie zawodowe zdobyła między innymi w Klinice Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz w poradniach dermatologicznych. Biegła znajomość języka angielskiego pozwala na stałe poszerzanie wiedzy medycznej, jak również posługiwanie się tym językiem w codziennej pracy. Odbyła liczne kursy z dermatoskopii, elektrochirurgii i krioterapii, a uzyskaną w ten sposób wiedzę wykorzystuje w codziennej praktyce. Przyjmuje również dzieci.

profil lekarza

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.