Dietetyk dziecięcy  

Konsultacje z pediatrą zajmującym się dietetyką dziecięcą, dedykowane są zarówno dzieciom zdrowym, w celu kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych, jak i mającym problemy z nadwagą, otyłością, niedowagą, alergiami czy też nietolerancjami pokarmowymi. Podczas wizyty, lekarz przeprowadza wywiad żywieniowy, dokonuje pomiaru wagi i wzrostu oraz analizy składu ciała, przedstawia zalecenia żywieniowe. Diagnozuje i leczy schorzenia związane z błędami żywieniowymi.

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

lek. spec.
Aneta Chylińska-Frątczak
pediatria, dietetyka dziecięca
środa

18:00

Umów wizytę Umów wizytę
Aneta Chylińska-Frątczak dietetyk dziecięcy Salve Medica

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiada specjalizację w dziedzinie pediatrii. Doświadczenie w pracy z dziećmi w każdym wieku zdobyła w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 4 im. M. Konopnickiej w Łodzi w Klinice Pediatrii, Onkologii, Hematologii i Diabetologii. W ramach swojej specjalizacji i pracy naukowej zajmuje się profilaktyką i leczeniem otyłości u dzieci.

profil lekarza

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.