Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

lek. spec.
Grażyna Abramczyk
endokrynologia dziecięca
poniedziałek

16:30

Umów wizytę
 

Jest absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi. Jest specjalistą z zakresu endokrynologii oraz pediatrii. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Wojewódzkim Szpitalu im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zgierzu i poradni endokrynologicznej w Centrum Zdrowia Matki Polki. Obecnie pracuje w szpitalu im. J. Korczaka w Łodzi. Uczestniczyła w wielu szkoleniach z zakresu endokrynologii i chorób metabolicznych oraz pediatrii.

profil lekarza
prof. hab. dr n. med.
Jolanta Słowikowska-Hilczer
andrologia, endokrynologia, endokrynologia dziecięca
wtorek
czwartek

16:00
16:00

Umów wizytę
slowikowska hilczer jolanta endokrynolog androlog

Jest specjalistą z dziedziny pediatrii, endokrynologii i andrologii, z 30 letnim stażem pracy. Studia ukończyła na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi. Odbyła staż naukowy i kliniczny w Department of Growth and Reproduction, University Hospital w Kopenhadze w Danii. Uczestniczyła również w kursach Europejskiej Akademii Andrologii (EAA) oraz Nordyckiej Federacji Towarzystw Andrologicznych (NORFA). W 1999 r. zdała międzynarodowy egzamin z andrologii klinicznej w Holandii, otrzymując tytuł Clinical Andrologist.

profil lekarza

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.