Umów się na wizytę do wybranego specjalisty:

mgr
Katarzyna Bodziacka-Kulik
psychologia
środa

09:30

Umów wizytę
specjalista neuroterapeuta mgr Katarzyna Bodziacka Kulik

Ukończyła Szkołę Terapii Poznawczo-Behawioralnej CTPB w Warszawie, uczestniczy w certyfikacji psychoterapeutycznej prowadzonej w nurcie poznawczo-behawioralnym potwierdzającej kwalifikacje w zakresie prowadzonej praktyki psychoterapeutycznej. Uczestniczyła w szeregu szkoleń w zakresu pomocy psychoterapeutycznej w tym: Psychoterapii opartej na Mentalizacji (MBT) certyfikowanej przez Anna Freud Instytute, pomocy psychoonkologicznej certyfikowanej przez Ministerstwo Zdrowia, jak również diagnozy neuropsychologicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.
Specjalizuje się w kompleksowych programach poprawy jakości dobrostanu poprzez psychoterapię, treningi Biofeedback, zmianę nawyków na sprzyjające prawidłowej pracy mózgu. Wykonuje diagnozę neuropsychologiczną osób dorosłych. Dodatkowo udziela pomocy i przeprowadza treningi Biofeedback dzieciom w zakresie problemów z koncentracją, trudności językowych, problemów adaptacyjnych i szkolnych.

profil specjalisty

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.