Chirurg onkolog  

Chirurgia onkologiczna zajmuje się operacyjnym leczeniem nowotworów, jak również stanów przednowotworowych oraz zmian nieznanego pochodzenia.

Zakres wykonywanych usług w ramach chirurgii onkologicznej:

 • badania histopatologiczne
 • biopsja cienkoigłowa i gruboigłowa pod kontrolą USG
 • diagnostyka i leczenie chorób nowotworowych
 • diagnostyka obrazowa
  • mammografia
  • rezonans magnetyczny
  • RTG
  • tomograf komputerowy
  • ultrasonografia (pełen zakres USG)

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

dr n. med.
Maciej Berkan
chirurgia onkologiczna
środa

17:15

Umów wizytę Umów wizytę
 

Ukończył Akademię Medyczną w Łodzi. Jest konsultantem Wojewódzkim ds. Chirurgii Onkologicznej oraz Zastępcą Kierownika Oddziału Ginekologii Onkologicznej i Chirurgii Onkologicznej Szpitala im. M. Kopernika w Łodzi. Specjalizuje się w chirurgii ogólnej oraz onkologicznej. Odbył wiele szkoleń i kursów zagranicznych, między innymi w: Austrii, Szkocji i kilkakrotnie we Włoszech. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej oraz European School of Oncology Alumni Club. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób nowotworowych (m.in. piersi, jelita grubego, skóry). Posiada również duże doświadczenie w zakresie chirurgii rekonstrukcyjnej. Przyjmuje osoby dorosłe, w języku polskim i angielskim.

profil lekarza
dr n. med.
Justyna Cielecka
chirurgia onkologiczna, chirurgia ogólna, proktologia
wtorek
środa
piątek

13:00
13:00
12:00

Umów wizytę
 

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego.

Wykonuje drobne zabiegi chirurgiczne, takie jak usuwanie zmian skórnych, znamion i kaszaków, larwoterapię, biopsję ścinającą oraz mammotomiczną.

profil lekarza
prof. dr hab. n. med.
Sławomir Jabłoński
chirurgia ogólna, torakochirurgia, chirurgia onkologiczna
środa

17:00

Umów wizytę Umów wizytę
 

Jest kierownikiem Kliniki Chirurgii Klatki Piersiowej, Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Łodzi. Ambulatoryjnie wykonuje zabiegi usuwania znamion, tłuszczaków, kaszaków, nacięcia ropni, usuwania paznokci. Zajmuje się chirurgią ogólną, klatki piersiowej, onkologiczną i endokrynologiczną. Przyjmuje pacjentów pełnoletnich, także obcojęzycznych (angielski, rosyjski.

profil lekarza
dr n. med.
Jacek Pytel
chirurgia onkologiczna
piątek

08:00

Umów wizytę
pytel jacek chirurg onkolog

Specjalizuje się w pogłębionej diagnostyce, związanej z chorobami piersi. Pracował w Klinice Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie związany z Centrum Medycznym Salve Medica. Aktywnie uczestniczy w międzynarodowych zjazdach dotyczących chorób piersi.

Wykonuje USG piersi oraz biopsje cienko i grubo igłową, sprawdza czy zmiana wykryta w USG jest łagodna czy złośliwa.

profil lekarza
dr n. med.
Łukasz Rajchert
chirurgia onkologiczna
poniedziałek
środa

09:00
13:00

Umów wizytę
rajchert lukasz chirurg onkolog

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada specjalizację II stopnia z Chirurgii Ogólnej i specjalizację z Chirurgii Onkologicznej. Swoją drogę zawodową rozpoczął pracując na oddziale Chirurgii Onkologicznej w Szpitalu im. Kopernika w Łodzi. Autor Programów Profilaktyki Pierwotnej Nowotworów Złośliwych dla województwa łódzkiego. Przeprowadził wiele akcji profilaktycznych w gimnazjach i podczas heppeningów. Szkoleniowiec lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej. W czasie studiów redaktor sportowy Radia Łódź. Od kilkunastu lat zawodnik Reprezentacji OIL Łódź w Piłce Nożnej Lekarzy.

profil lekarza
dr n. med.
Maciej Stańczyk
chirurgia onkologiczna
wtorek

09:00

Umów wizytę
Maciej Stańczyk chirurg onkolog

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista z zakresu chirurgii ogólnej oraz onkologicznej. Zajmuje się m.in. operacyjnym leczeniem nowotworów. Wykonuje drobne zabiegi ambulatoryjne (np. związane ze zmianami skórnymi). Konsultuje pacjentów pełnoletnich, w języku polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim.

profil lekarza
prof. dr hab. n. med.
Marek Zadrożny
chirurgia onkologiczna
czwartek

16:00

Umów wizytę Umów wizytę
zadrozny marek chirurg onkolog

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada I stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej i II stopień specjalizacji z chirurgii onkologicznej. Odbył szkolenie w Finlandii w zakresie badań przesiewowych i organizacji skandynawskiego systemu walki z rakiem oraz półroczny staż we Francji w zakresie chirurgii onkologicznej i rekonstrukcyjnej. Tytuł doktora habilitowanego uzyskał w 2008 r. 

profil lekarza

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.