Dietetyk  

Dietetyka zajmuje się racjonalnym żywieniem osób zdrowychi chorych. Ocenia jego wpływ na przebieg i wynik leczenia chorób.

Zakres wykonywanych usług w ramach dietetyki:

 

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

lek. spec.
Ewa Gąsecka
dietetyka, interna, dietetyka dziecięca
czwartek

14:30

Umów wizytę
ewa gasecka internista dietetyk

Specjalista II stopnia chorób wewnętrznych. Dietetyką i tematyką odchudzania zainteresowała się wiele lat temu. Ukończyła podyplomowe studia „Poradnictwo Dietetyczne” w SGGW w Warszawie na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Uczestniczy we wszystkich zjazdach naukowych o tej tematyce w Polsce. Doceniając ogromną rolę czynników psychicznych w procesach jedzenia, tycia i odchudzania ukończyła kurs doskonalący „Psychologia jedzenia” w Centrum Otwartej i Multimedialnej Edukacji Uniwersytetu Warszawskiego.

profil lekarza
mgr
Karolina Smulska
dietetyka, dietetyka dziecięca
poniedziałek

09:00

Umów wizytę Umów wizytę
 
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, na Wydziale Nauk o Zdrowiu, na kierunku Dietetyka, gdzie uzyskała tytuł magistra dietetyki. Swoją praktykę zawodową doskonaliła pracując w łódzkich poradniach dietetycznych oraz odbywając praktyki m.in. w szpitalu oraz przedszkolu. Uczestniczka wielu konferencji naukowych z zakresu dietetyki z tematyki m.in. chorób tarczycy, schorzeń autoimmunologicznych, żywienia osób starszych i dzieci. Specjalizuje się w problematyce pomocy osobom cierpiącym na niedowagę, nadwagę i otyłości, jak również osobom leczącym się na choroby metaboliczne, choroby tarczycy i posiadających alergie i nietolerancje pokarmowe. Poszerzanie wiedzy z zakresu dietetyki opartej o najnowsze badania pozwala jej osiągać bardzo dobre wyniki w pracy terapeutycznej. Bardzo ceni sobie w pracy bezpośredni kontakt z pacjentem. Każdy utracony kilogram jej pacjentów daje jej wielką satysfakcję z prawidłowo wykonanej pracy.
profil lekarza

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.