Fizjoterapeuta  

Fizjoterapia jest jedną ze specjalizacji rehabilitacji ruchowej, która ma na celu, zarówno w zakresie leczenia zachowawczego jak i pooperacyjnego, usprawnić dysfunkcję narządu ruchu.

Zakres wykonywanych usług:

  • indywidualny dobór wkładek ortopedycznych
  • kontrola skuteczności działania wkładek po roku
  • kinesiotaping po zabiegach na haluksy
  • fizjoterapia uroginegologiczna
    • ćwiczenia indywidualne i grupowe mięśni dna miednicy
    • elektrostymulacja mięśni Kegla
    • terapia biofeedback

Umów się na wizytę do wybranego specjalisty:

mgr
Aleksandra Juszczak
fizjoterapia
poniedziałek

16:30

Umów wizytę
Juszczak Aleksandra fizjoterapeuta Salve Medica

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi, na Wydziale Wojskowo-Lekarski w 2017 r. Doświadczenie zdobywa w Poradni i Klinice Urologii w USK im. WAM – CSW w Łodzi. Wzięła udział w Kongresie Urologicznym w Katowicach w 2017 roku. W ramach specjalizacji prowadzi ćwiczenia indywidualne i grupowe mięśni dna miednicy, prowadzi terapię biofeedback oraz elektrostymulację. Prywatnie interesuje się rysunkiem, malarstwem, jazdą konną i filmem.

profil specjalisty
mgr
Jerzy Kowalski
ortopodologia
piątek

15:00

Umów wizytę
 

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Mgr rehabilitacji i fizjoterapii, ortopodolog. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń, wad wrodzonych stóp u dzieci i dorosłych. Wykonuje: indywidualny dobór wkładek ortopedycznych, kontrolę skuteczności działania wkładek po roku, kinesiotaping po zabiegach na haluksy.

profil specjalisty
mgr
Ewelina Tomasik
fizjoterapia

Umów wizytę
Ewelina Tomasik fizjoterapeuta

Absolwentka Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku Fizjoterapia. Specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej. Wiedzę z tego zakresu zdobywała na kursach organizowanych przez Niemieckie Stowarzyszenie Fizjoterapeutów AG GGUP, specjalizującego się w terapii dna miednicy oraz akredytowanych przez PTUG. Wciąż dokształca się z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej, aby jeszcze lepiej pomagać kobietom w ciąży, po porodzie oraz z dysfunkcjami dna miednicy. Ukończyła m.in. szkolenia: MEDICAL PREGNANCY TRAINING „Szkolenie z zakresu prowadzenia zajęć rekreacji ruchowej dla kobiet w ciąży”, „Podejście osteopatyczne w terapii dna miednicy”, „Diastasis Recti Recovery”, „FDM”.

W ramach specjalizacji konsultuje kobiety i mężczyzn oraz prowadzi ćwiczenia indywidualne i grupowe mięśni dna miednicy. Pomaga kobietom mającym problem z nietrzymaniem moczu/stolca, obniżeniem narządów rodnych, dolegliwościami bólowymi narządów płciowych, rozejściem mięśni prostych brzucha po porodzie.

profil specjalisty

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.