Ginekolog - lekarz specjalista  

Ginekologia zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem schorzeń żeńskiego układu płciowego. Profilaktyka obejmuje badania przesiewowe w kierunku raka szyjki macicy oraz palpacyjne badanie piersi i węzłów chłonnych. Diagnostyka, to szeroki wachlarz badań od krwi poprzez USG, po laparoskopię diagnostyczną oraz badania z użyciem specjalistycznego sprzętu.

ginekologiaZakres wykonywanych usług w ramach ginekologii:

 • Centrum Leczenia Mięśniaków Macicy i Nieprawidłowych Krwawień Menstruacyjnych (czytaj więcej)
 • cytologia
 • badanie drożności jajowodów (HSG)
 • diagnostyka i leczenie niepłodności
 • dobór antykoncepcji
 • echo serca płodu
 • ginekologia dziecięca
 • ginekologia plastyczna NOWOŚĆ! (czytaj więcej)
 • histeroskopia
 • kolposkopia
 • krioterapia
 • KTG domowe (przenośne) – Pregnabit NOWOŚĆ! (czytaj więcej)
 • KTG (monitorowanie akcji serca płodu)
 • leczenie menopauzy
 • operacje ginekologiczne
 • Poradnia Nietrzymania Moczu – kompleksowa diagnostyka i leczenie (czytaj więcej)
 • prowadzenie ciąży
 • rezonans magnetyczny układu rodnego (ocena obecności adenomiozy): zalecany pacjentkom z niewyjaśnionymi bólami w okresie okołomiesiączkowym, z podejrzeniem zmian w macicy widocznej podczas  badania USG, a zwłaszcza u pacjentek z niewyjaśnioną niepłodnością.
 • USG ciąży 3D/4D
 • USG ginekologiczne
 • USG piersi
 • wypadanie narządu rodnego – kompleksowa diagnostyka i leczenie (czytaj więcej)
 • zabiegi laparoskopowe
 • zakładanie wkładki wewnątrzmacicznej

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

lek. spec.
Małgorzata Balcerak
ginekolog
poniedziałek

14:00

Umów wizytę
 

Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi. Specjalizuje się w ginekologii i położnictwie. Odbyła liczne szkolenia w zakresie USG. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe.

profil lekarza
dr n. med.
Jan Bieńkiewicz
ginekolog
środa

15:00

Umów wizytę
Jan Bienkiewicz ginekolog poloznik

W 2010 r. ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2015 r. otrzymał stopień naukowy doktora nauk medycznych. Leczy schorzenia takie jak: endometrioza, zaburzenia statyki narządów rodnych, nietrzymanie moczu czy nowotwory. Zajmuje się również diagnostyką ultrasonograficzną w położnictwie i ginekologii. Posiada Certyfikat Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Międzynarodowego Towarzystwa Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii (ISUOG) i Fundacji Medycyny Płodu (FMF). Posługuje się biegle językiem angielskim, niemieckim i hiszpańskim.

profil lekarza
lek. med.
Łukasz Cwonda
ginekolog
piątek

15:00

Umów wizytę Umów wizytę
Łukasz Cwonda ginekolog Salve Medica

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuje się w ginekologii i położnictwie. Przeprowadza konsultacje ginekologiczne. Prowadzi ciąże, odbiera porody, wykonuje cięcia cesarskie. Zajmuje się również diagnostyką ultrasonograficzną w położnictwie i ginekologii. Naukowo realizuje się w tematyce ginekologii onkologicznej. Uczestniczy w sympozjach i kongresach naukowych, stale pogłębiając swoją wiedzę.

profil lekarza
dr n. med.
Monika Głuchowska
ginekolog
poniedziałek

17:00

Umów wizytę
Monika Głuchowska ginekolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując jako starszy asystent w Szpitalu im. M. Madurowicza w Łodzi.

W ramach specjalizacji przeprowadza konsultacje ginekologiczne, prowadzi ciąże. Wykonuje USG ginekologiczne i ciąży.

profil lekarza
lek. med.
Magdalena Golańska-Wróblewska
ginekolog
wtorek
środa
czwartek
sobota

11:30
09:00
10:00
08:00

Umów wizytę Umów wizytę
Golańska Wróblewska ginekolog

W trakcie studiów doktoranckich. Interesuje się niepłodnością, zaburzeniami endokrynologicznymi, ginekologią zabiegową i operacyjną.

Wykonuje: drobne zabiegi ginekologiczne, USG ciąży, USG szyjki macicy, konizację szyjki macicy. Zajmuje się również prowadzeniem ciąży i zakładaniem wkładek wewnątrzmacicznych.

profil lekarza
dr n. med.
Zdzisława Januszkiewicz
ginekolog
poniedziałek

17:15

Umów wizytę
 

Doktor nauk medycznych. Udziela konsultacji lekarskich z zakresu ginekologii, prowadzi ciąże oraz profilaktyczne badania diagnostyczne nowotworów narządu rodnego i piersi. Uczestniczy w sympozjach, kongresach i kursach doskonaląc wiedzę medyczną. Czynnie uprawia pływanie, żeglarstwo i narciarstwo. Zachęca do aktywności fizycznej i profilaktyki zdrowotnej swoje pacjentki.

profil lekarza
dr n. med.
Adam Jerzyński
ginekolog
czwartek

16:00

Umów wizytę Umów wizytę
 

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista w zakresie położnictwa i ginekologii. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w łódzkich szpitalach. Bierze udział w licznych zjazdach i sympozjach, podnoszących kwalifikacje zawodowe.

W ramach specjalizacji przeprowadza konsultacje lekarskie, prowadzi ciąże. Wykonuje USG ciąży i ginekologiczne.

profil lekarza
lek. med.
Marcin Kaczmarek
ginekolog
poniedziałek

15:30

Umów wizytę
Marcin Kaczmarek ginekolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie rezydent ginekologii i położnictwa w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Endoskopowej, Ginekologii Onkologicznej ICZMP w Łodzi. Wchodzi w skład zespołu specjalistów w Poradni Nietrzymania Moczu, w której wykonuje: konsultacje, pessaroterapię, farmakoterapię oraz zabiegi operacyjne. Kwalifikuje i wykonuje operacje leczące zaburzenia statyki narządu rodnego.

profil lekarza
dr n. med.
Witold Kłosiński
ginekolog, położnik
poniedziałek
wtorek
czwartek
piątek
sobota
09:00
13:00
13:00
09:00
08:30
klosinski witold ginekolog

Ukończył z wyróżnieniem Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W trakcie specjalizacji, obronił rozprawę doktorską pt. ,,Ocena przydatności rozmazów cytologicznych i badania kolposkopowego w diagnozowaniu zmian patologicznych szyjki macicy typu LSIL i HSIL potwierdzonych w badaniu histopatologicznym" na stopień doktora nauk medycznych. Swoje doświadczenie zawodowe rozpoczął w 2007 roku, pracując w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Endoskopowej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi i na Oddziale Medycyny Płodu i Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie zajmował się również nauczaniem akademickim. Uczestniczył w kursach doskonalących z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności, ultrasonografii, kolposkopii, histeroskopii, laparoskopii. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii oraz European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE). Obecnie w trakcie specjalizacji z endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości.

Prywatnie mąż i ojciec. Pasjonat żeglarstwa i jazdy na nartach. W wolnych chwilach czyta książki szczególnie o tematyce historycznej i politycznej.

Czytaj więcej

profil lekarza
Umów wizytę Umów wizytę
lek. spec.
Barbara Kocięba-Gała
ginekolog, ginekolog dziecięcy
wtorek
piątek

16:30
08:30

Umów wizytę Umów wizytę
 

 

profil lekarza
lek. med.
Waldemar Krzeszowski
ginekolog
wtorek
czwartek
piątek

15:30
08:00
13:00

Umów wizytę
 

Ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Jest w trakcie specjalizacji z Położnictwa i Ginekologii w Klinice Ginekologii, Rozrodczości i Terapii Płodu, Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Członek International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology oraz The Fetal Medicine Foundation. Uczestniczy w wielu krajowych oraz międzynarodowych konferencjach i szkoleniach z zakresu ultrasonografii w położnictwie i ginekologii oraz echokardiografii płodu.
Posiada:

 • certyfikat podstawowy sekcji USG PTG nr 100/2013
 • certyfikat specjalistyczny oceny serca płodu Sekcji Ultrasonografii PTG nr 19/2014
 • certyfikaty wydane przez The Fetal Medicine Foundation - Fundację Medycyny Płodowej z siedzibą w Londynie
 • Certificates of Competences - certyfikaty umiejętności z oprogramowaniem statystycznym FMF.
Wykonuje: USG ciąży, genetyczne, 3D/4D, echo serca płodu.

 

profil lekarza
lek. spec.
Jarosław Krzyżanowski
ginekolog
poniedziałek
wtorek
czwartek
piątek

08:00
08:00
08:00
18:00

Umów wizytę
 

Ukończył Akademię Medyczną w Łodzi. Specjalizację II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa uzyskał w 1988 roku. Doświadczenie zawodowe zdobył pracując m. in. w Wojewódzkim Ośrodku Medyny Pracy w Łodzi oraz w Szpitalu dr H. Jordana w Łodzi pełniąc funkcję z-cy Ordynatora Oddziału Ginekologii. W latach 1994-1995 odbył staże w ośrodkach HMO w Kaiser Permanente w Pasadenie i Santa Monica (Kalifornia, USA) oraz w ramach wymiany międzynarodowej w HOPE Organization w Millford (Washington, USA), a także w Karlowych Varachw Republice Czeskiej. Zawodowo interesuje się ultrasonografią w ginekologii i położnictwie.

W ramach specjalizacji zajmuje się diagnostyką i leczeniem niepłodności, prowadzeniem ciąży, poradami. Wykonuje: USG ginekologiczne, ciąży i piersi.

profil lekarza
lek. spec.
Sylwester Kubik
ginekolog
wtorek
czwartek
sobota

16:00
16:00
09:00

Umów wizytę Umów wizytę
Sylwester Kubik ginekolog Salve Medica

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studia ukończył w 2007 r. Specjalizację z ginekologii i położnictwa uzyskał w 2015 r. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu niepłodności oraz nietrzymaniu moczu. Kwalifikuje i wykonuje operacje leczące zaburzenia statyki narządu rodnego.

W ramach specjalizacji wykonuje: USG ginekologiczne, USG ciąży, USG owulacyjne, USG dna miednicy (w nietrzymaniu moczu), biopsję endometrium, krioterapię, pessaroterapię, kolposkopię, zabiegi operacyjne oraz prowadzi ciążę.

profil lekarza
lek. spec.
Jerzy Leyko
ginekolog
piątek

11:00

Umów wizytę
 

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada II stopień specjalizacji z ginekologii i położnictwa oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe poparte pracą kliniczną.

W ramach specjalizacji przeprowadza konsultacje lekarskie. Wykonuje USG ginekologiczne. Zajmuje się leczeniem menopauzy.

profil lekarza
dr n. med.
Elżbieta Lipecka-Kidawska
ginekolog
poniedziałek

16:00

Umów wizytę Umów wizytę
lipecka kidawska ginekolog

Wykonuje: USG ginekologiczne, kwalifikacje do porodu, USG ciąży oraz USG piersi.

profil lekarza
dr n. med.
Maciej Łukaszek
ginekolog
wtorek

09:00

Umów wizytę
 

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiada specjalizację z ginekologii i położnictwa oraz doktorat. Autor wielu publikacji naukowych. Bierze udział w konferencjach medycznych jako uczestnik i wykładowca.

W ramach specjalizacji m. in. przeprowadza konsultacje lekarskie, prowadzi ciąże.

profil lekarza
dr n. med.
Sofija Mandryka-Stankewycz
ginekolog
poniedziałek

09:00

Umów wizytę
 

Posiada certyfikat w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w zakresie ginekologii i położnictwa, wydany przez Sekcję Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz certyfikat The Fetal Medicine Foundation (Fundacja Medycyny Płodowej).

W ramach specjalizacji przeprowadza konsultacje ginekologiczne, prowadzi ciąże. Wykonuje: USG 3D/4D, USG genetyczne, USG serca płodu, USG ginekologiczne i ciąży, USG owulacyjne, biopsję endometrium.

profil lekarza
dr n. med.
Janusz Nowak
ginekolog, endokrynolog
poniedziałek
wtorek

09:00
09:00

Umów wizytę Umów wizytę
 

 

profil lekarza
lek. spec.
Witold Pietrzak
ginekolog
wtorek
środa

08:30
08:30

Umów wizytę
pietrzak witold ginekolog

Wykonuje: operacje ginekologiczne, cesarskie cięcie, krioterapię, zakładanie pessarów, zakładanie wkładek wewnątrzmacicznych. Odbiera porody.

profil lekarza
dr n. med.
Katarzyna Sobczuk
ginekolog
wtorek

16:00

Umów wizytę
 

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyła studia doktoranckie.

W ramach specjalizacji zajmuje się: poradami antykoncepcyjnymi, ginekologią operacyjną i onkologiczną, leczeniem menopauzy, prowadzeniem ciąży, kwalifikacjami do operacji ginekologicznych.

profil lekarza
lek. med.
Bogna Sobkiewicz
ginekolog
poniedziałek
środa
sobota

17:00
16:00
09:00

Umów wizytę
 

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu niepłodności. W ramach specjalizacji wykonuje: konsultacje ginekologiczne, USG transwaginalne, USG owulacyjne oraz inseminacje.

Czytaj więcej

profil lekarza
dr n. med.
Sławomir Sobkiewicz
ginekolog, położnik
poniedziałek
środa
sobota
11:00
11:00
09:00
sobkiewicz slawomir ginekolog

Posiada ponad 32-letnie doświadczenie zawodowe. Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE). Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu niepłodności w tym metodami rozrodu wspomaganego (inseminacje, in vitro) zabiegi histeroskopowe, histeroresektoskopowe, laparoskopowe, operacje pochwowe i operacje brzuszne. Wchodzi w skład zespołu specjalistów w ramach Poradni Nietrzymania Moczu, gdzie wykonuje: USG dna miednicy, pessaroterapię, farmakoterapię, kwalifikacje do zabiegów operacyjnych i operacje.

Brał udział w licznych szkoleniach i kursach w Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Szwajcarii, Belgii, Holandii, Niemczech, Dani, Norwegii, Finlandii, Słowacji oraz Austrii.

Czytaj więcej

profil lekarza
Umów wizytę
lek. med.
Patrycja Stańczyk
ginekolog
poniedziałek
środa

16:30
16:30

Umów wizytę Umów wizytę
Patrycja Stańczyk ginekolog

W ramach specjalizacji wykonuje: konsultacje ginekologiczne, USG ginekologiczne (transwaginalne), USG owulacyjne, USG ciąży do 11 tygodnia, zakładanie wkladki i implantu antykoncepcyjnego.

profil lekarza
dr n. med.
Joanna Stefanowicz
ginekolog
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

09:30
09:30
09:30
09:30
09:30

Umów wizytę
stefanowicz joanna ginekolog

Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada specjalizacje z ginekologii i położnictwa. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem niepłodności, prowadzeniem ciąży oraz diagnostyką prenatalną. Jest członkiem sekcji ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz ESHREE.

Wykonuje: USG ginekologiczne, USG genetyczne, USG serca płodu, USG 3D/4D.

profil lekarza
dr n. med.
Krzysztof Szram
ginekolog
wtorek

16:00

Umów wizytę
szram krzysztof ginekolog polonik

Specjalizacje I i II stopnia uzyskał w latach 1992-1995. Tytuł doktora nauk medycznych otrzymał w 1996 r. W obrębie swojej praktyki zajmuje się leczeniem: zachowawczym (do którego zalicza się regularna kontrola ginekologiczna), chorób menopauzy, chorób nowotworowych, nietrzymania moczu, endometriozy, tzw. wypadania pochwy i macicy oraz operacjami plastyki pochwy. A także, diagnostyką i prowadzeniem ciąży, leczeniem operacyjnym, w tym: diagnostyką i leczeniem niepłodności.

 

profil lekarza
lek. spec.
Janusz Wnuk
ginekolog
środa

09:00

Umów wizytę
 

 

profil lekarza
lek. spec.
Anna Zubrzycka
ginekolog
wtorek
czwartek
piątek

10:00
08:00
16:00

Umów wizytę Umów wizytę
 

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu niepłodności oraz nietrzymaniu moczu. W ramach specjalizacji wykonuje: USG ginekologiczne, USG owulacyjne, USG dna miednicy (w nietrzymaniu moczu), inseminację domaciczną (AIH), pessaroterapię, zabiegi operacyjne. Kwalifikuje i wykonuje operacje leczące zaburzenia statyki narządu rodnego.

profil lekarza

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.