Neurolog  

Neurologia zajmuje się chorobami oraz urazami obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego.

Zakres wykonywanych usług w ramach neurologii:

  • badanie EEG (elektroencefalografia)
  • leczenie zaburzeń układu nerwowego (nerwice, zaburzenia snu, równowagi, migreny, bóle i zawroty głowy)
  • leczenie zaburzeń ruchowych (choroba Parkinsona, choroba Huntingtona)
  • leczenie neuropatii

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

lek. spec.
Iwona Płowaś
neurologia, genetyka kliniczna
poniedziałek
środa
czwartek
piątek

17:00
17:15
15:00
15:00

Umów wizytę
 
 
profil lekarza
lek. spec.
Beata Redlicka
neurologia
środa
piątek

12:00
15:00

Umów wizytę Umów wizytę
redlicka beata neurolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada II stopień specjalizacji z neurologii.
Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Szpitalu im. Jonschera w Łodzi, Szpitalu im. Babińskiego w Łodzi oraz w Szpitalu w Brzezinach.

Prowadzi terapię chorych z bólami kręgosłupa i zespołami korzeniowymi (np. rwa kulszowa, rwa ramienna). Zajmuje się leczeniem bólów głowy oraz innymi schorzeniami układu nerwowego, np. padaczka, choroba Parkinsona. W naszym centrum pracuje od 6 lat.

profil lekarza
dr n. med.
Jolanta Urbaniak
neurologia
poniedziałek
wtorek

14:00
15:00

Umów wizytę Umów wizytę
 

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem nieprawidłowości związanych z ośrodkowym układem nerwowym (mózg, rdzeń kręgowy) oraz nerwami obwodowymi.

profil lekarza
dr n. med.
Beata Wrodycka-Żytkowska
neurologia
wtorek
środa
czwartek

16:00
15:00
10:00

Umów wizytę Umów wizytę
 

Specjalista II stopnia w dziedzinie neurologii. Systematycznie dokształca się biorąc udział w licznych kursach i zjazdach naukowych. W 2005 r. obroniła pracę doktorską na temat depresji maskowanej u pacjentów neurologicznych. Ukończyła kurs metody Mc Kenziego. Posiada Międzynarodowy Certyfikat Coacha, Certyfikat Praktyka i Mastera NLP, dzięki temu ma bardzo dobry kontakt z pacjentami. Ma również uprawnienia do badań profilaktycznych (wstępnych, okresowych, kontrolnych), do badania kierowców i pracujących w narażeniu na promieniowanie jonizujące.
Posiada duże doświadczenie w leczeniu zaburzeń psychosomatycznych (obecność dolegliwości głównie bólowych, które nie znajdują przyczyny organicznej w badaniach dodatkowych). Prowadzi skuteczne leczenie zachowawcze u pacjentów z bólami kręgosłupa na tle zmian zwyrodnieniowo-dyskopatycznych.
Przeprowadza aurikuloterapię - akupunkturę ucha. Metoda polecana jest w bólach głowy, kręgosłupa szyjnego, piersiowego, lędźwiowego, rwie kulszowej, bólach stawów (ramienny, łokciowy, biodrowy, kolanowy), w leczeniu stanów zapalnych zatok przynosowych, bólach zębów czy suchym zębodole (powikłanie po usunięciu zęba). Aurikuloterapia jest pomocna w leczeniu neuralgii nerwu trójdzielnego i porażeniu nerwu twarzowego.
Obsługuje pacjentów również anglojęzycznych.

profil lekarza

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.