Ortopeda - lekarz specjalista  

ortopedaOrtopedia zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób oraz urazów układu kostnego i mięśniowego, które razem tworzą narząd ruchu.

Zakres wykonywanych usług w ramach ortopedii:

 • artroskopia stawu barkowego i kolanowego
 • badanie stawów biodrowych u noworodków i niemowląt
 • chirurgia urazowo – ortopedyczna (również endoprotezy)
 • diagnostyka obrazowa
  • rezonans magnetyczny
  • tomografia komputerowa
 • leczenie osteoporozy
 • medycyna sportowa
 • USG narządu ruchu
 • USG stawów biodrowych u dzieci
 • zdjęcie gipsu

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

lek. med.
Marcin Czekała
ortopedia
piątek

14:00

Umów wizytę
 

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii narządu ruchu. Doświadczenie zawodowe zdobywa w Klinice Ortopedii i Ortopedii dla dzieci Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest w trakcie Studiów Doktoranckich. Specjalizuje się w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób narządu ruchu: kości, mięśni, stawów. Wykonuje iniekcje dostawowe, w tym również pod kontrolą USG, leczenie PRP, usg ortopedyczne dorosłych oraz usg bioderek niemowląt. Wykonuje leczenie operacyjne metodą klasyczną oraz małoinwazyjną (artroskopia). Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, uczestnik licznych kursów oraz szkoleń, w tym również szkoleń cadaverowych.

profil lekarza
dr n. med.
Marek Drobniewski
ortopedia, medycyna sportowa, ortopedia dziecięca
poniedziałek
wtorek

15:00
16:00

Umów wizytę
Drobniewski Marek ortopeda Salve Medica

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista ortopeda-traumatolog, specjalista medycyny sportowej. Uczestnik licznych kursów w Polsce i za granicą. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej.

Zajmuje się leczeniem choroby zwyrodnieniowej stawów, endoprotezoplastyką biodra i kolana, urazów narządu ruchu oraz terapią osoczem bogatopłytkowym (PRP).
Wykonuje USG ortopedyczne i bioderek u niemowląt.

 

profil lekarza
lek. spec.
Artur Dyhdalewicz
ortopedia
środa

15:30

Umów wizytę Umów wizytę
 

Absolwent Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem chorób układu ruchu, wadami postawy i ich korygowaniem, wadami rozwojowymi, poprawianiem czynności ruchu, urazami (złamania, skręcenia, zwichnięcia, urazy tkanek miękkich – mięśni, ścięgien, więzadeł).

profil lekarza
dr n. med.
Rafał Kęska
ortopedia, ortopedia dziecięca
środa

18:00

Umów wizytę Umów wizytę
 

Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Swoje doświadczenie zawodowe nabył m.in. w Klinice Ortopedii Dorosłych i Ortopedii Dziecięcej w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W ramach specjalizacji oprócz konsultacji, wykonuje również USG ortopedyczne dzieci i dorosłych, usg bioderek niemowląt oraz zdejmuje tradycyjny gips. Przyjmuje pacjentów w języku polskim i angielskim.

profil lekarza
lek. med.
Łukasz Kuligowski
ortopedia, ortopedia dziecięca
czwartek

18:00

Umów wizytę
 lek. med. Łukasz Kuligowski ortopedia

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest w trakcie specjalizacji z ortopedii i traumatologii. Pracuje w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (Klinika Ortopedii z Pododdziałem Ortopedii Dziecięcej). Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób, wad i uszkodzeń narządu ruchu. Przyjmuje dorosłych i dzieci w każdym wieku, w języku polskim i angielskim. W ramach specjalizacji przeprowadza konsultacje ortopedyczne, wykonuje usg narządów ruchu, usg bioderek u niemowląt, iniekcje, przeprowadza terapię osoczem bogatopłytkowym (PRP) oraz konsultacje ze zdjęciem gipsu tradycyjnego.

profil lekarza
lek. spec.
Tomasz Rymer
ortopedia, ortopedia dziecięca
wtorek
czwartek

15:00
15:00

Umów wizytę
Tomasz Rymer ortopeda

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista ortopeda-traumatolog. Ordynator Oddziału Ortopedyczno Urazowego w Kutnie. Specjalizację z ortopedii i traumatologi narządu ruchu uzyskał w Klinice Ortopedii i Traumatologi w Poznaniu. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywał w licznych Oddziałach Ortopedii w Polsce i Europie. Zajmuje się leczeniem choroby zwyrodnieniowej stawów, endoprotezoplastyką stawu biodrowego, leczenie urazów narządu ruchu oraz ich powikłań. Wykonuje USG ortopedyczne i bioderek u niemowląt. Leczy również choroby przeciążeniowe, jak ostrogi piętowe i łokieć tenisisty, najnowszą metodą fali uderzeniowej ESWT.

profil lekarza
prof.
Marcin Sibiński
ortopedia, ortopedia dziecięca
środa
piątek

14:00
13:00

Umów wizytę Umów wizytę
sibinski ortopeda

Studia medyczne ukończył w 1999 roku. W 2004 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Dyplom specjalisty z ortopedii i traumatologii narządu ruchu otrzymał w roku 2008, natomiast dwa lata później uzyskał tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych. Nominacja profesorska została mu przyznana w 2014 roku. Ma bogate doświadczenie zawodowe zdobe zarówno w polskich szpitalach,
jak i zagranicznych klinikach. Odbył szereg staży zawodowych w zagranicznych ośrodkach, m.in. w Wielkiej Brytanii. W 1997 roku doskonalił się na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Sheffield Northern General Hospital, a rok później w Klinice Neurologii Uniwersytetu w Liverpoolu. W latach 2004-2005 zgłębiał wiedzę w zakresie ortopedii dziecięcej w Royal Hospital for Sick Children w Glasgow, a w 2005 roku poznawał techniki zabiegowe w obrębie ortopedii dorosłych w Glasgow Royal Infirmary. W 2007 roku odbył staż w amerykańskim ośrodku chirurgii ręki, Instytucie M.C. Kleinert w Louisville. W 2010 roku w ośrodku medycyny sportowej w Lisbonie,
a w 2012 roku w szpitalu klinicznym w Villingen-Schwenningen (Niemcy). W latach 2007-2010 brał udział w badaniach klinicznych poświęconych profilaktyce choroby zakrzepowo-zatorowej.
Jest członkiem kilku organizacji naukowych, m.in. Neurologicznego Koła Naukowego, Ortopedycznego Koła Naukowego oraz komitetu organizacyjnego Sympozjum Choroby Perthesa w Łodzi i komitetu organizacyjnego kursu „Master Class in Elbow Surgery” w Glasgow. Autor kilkudziesięciu publikacji z zakresu ortopedii w piśmiennictwie polskim i zagranicznym. Prywatnie interesuje się muzyką, turystyką i giełdą papierów wartościowych. Jest miłośnikiem sportów takich jak triathlon (uprawia czynnie), narciarstwo, pływanie, żeglarstwo (patent sternika jachtowego) oraz lekkoatletyka.
Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób i urazów narządów ruchu: szkieletu, układu więzadłowo-stawowego, uszkodzeń mięśni. Wykonuje zabiegi operacyjne techniką klasyczną oraz małoinwazyjną. Wykonuje: USG narządu ruchu dla dorosłych i dzieci (od 6 tyg. życia), USG stawów biodrowych u niemowląt i dzieci, zastrzyki z kwasu hialuronowego.

profil lekarza
dr n. med.
Arkadiusz Soski
ortopedia, ortopedia dziecięca
wtorek

12:00

Umów wizytę
Arkadiusz Soski ortopeda Salve Medica

Specjalizuje się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Posiada doświadczenie w chirurgii urazowo-ortopedycznej oraz umiejętności w diagnostyce i leczeniu urazów i chorób narządu ruchu. Wykonuje zabiegi operacyjne oraz naucza studentów medycyny. Odbył liczne kursy i staże w Polsce i za granicą. Przyjmuje zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. W ramach swojej specjalizacji udziela konsultacji ortopedycznych i osteoporotycznych. Wykonuje USG ortopedyczne, USG stawów biodrowych u dzieci, terapię osoczem bogatopłytkowym oraz zdjęcie gipsu.

profil lekarza

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.