Pediatra - lekarz specjalista  

Pediatria zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem chorób wieku dziecięcego, jak również opieką nad rozwojem dziecka.

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

lek. spec.
Małgorzata Bąk
pediatra, pulmonolog dziecięcy
piątek

17:00

Umów wizytę
 

Lekarz pediatra, specjalista pulmonolog. Ma doświadczenie w pracy klinicznej i ambulatoryjnej. Jako pediatra zajmuje się opieką medyczną nad dziećmi i młodzieżą do 18 r.ż.
Wykonuje: profilaktyczne pediatryczne badania okresowe. Ocenia stopnień rozwoju psychometrycznego dziecka, rozpoznaje zaburzenia rozwojowe. Jako pulmonolog zajmuje się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób układu oddechowego: astma oskrzelowa, gruźlica, mukowiscydoza, odma opłucnowa, przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP), pylica płuc, rozstrzenie oskrzeli, rak płuca, sarkoidoza, śródmiąższowe choroby płuc, zapalenie oskrzeli. zapalenie płuc itp.

profil lekarza
lek. spec.
Aneta Chylińska-Frątczak
pediatra, dietetyk dziecięcy
środa

18:00

Umów wizytę Umów wizytę
Aneta Chylińska-Frątczak dietetyk dziecięcy Salve Medica

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiada specjalizację w dziedzinie pediatrii. Doświadczenie w pracy z dziećmi w każdym wieku zdobyła w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 4 im. M. Konopnickiej w Łodzi w Klinice Pediatrii, Onkologii, Hematologii i Diabetologii. W ramach swojej specjalizacji i pracy naukowej zajmuje się profilaktyką i leczeniem otyłości u dzieci.

profil lekarza
dr n. med.
Marzena Funkowicz
pediatra, alergolog dziecięcy
środa

15:30

Umów wizytę
 

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada II stopień specjalizacji w zakresie pediatrii oraz alergologii. Doświadczenie zawodowe zdobyła między innymi w Szpitalu MSWiA w Łodzi, Szpitalu im. M. Konopnickiej w Łodzi oraz jako pracownik naukowy na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Absolwentka Podyplomowego Studium Organizacji, Zarządzania i Ekonomiki w Opiece Zdrowotnej. Ukończyła liczne kursy i szkolenia w zakresie: immunoterapii, alergologii i pediatrii. Autorka licznych publikacji naukowych. Przyjmuje pacjentów w języku angielskim.

profil lekarza
dr n. med.
Katarzyna Haładaj
pediatra
poniedziałek
środa
piątek
sobota

16:30
16:30
16:30
10:00

Umów wizytę
 

Jest doświadczonym pediatrą z 33 letnim stażem zawodowym, w tym 30 lat pracy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 4 im. M. Konopnickiej w Łodzi.

profil lekarza
dr hab. n. med.
Elżbieta Jakubowska-Pietkiewicz
pediatra
poniedziałek

16:00

Umów wizytę
 

Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi w 1986 roku. W 1996 roku uzyskała stopień doktora nauk medycznych, a w 2014 roku doktora habilitowanego. Od 1997 roku jest specjalistą chorób wieku dziecięcego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu Pediatrycznym przy ul. Spornej w Łodzi. Od 15 lat zajmuje się chorobami metabolicznymi kości u dzieci (osteoporoza, osteopenia, krzywica, wrodzona łamliwość kości, dysplazje kostne).

profil lekarza
prof. dr hab. n. med
Krystyna Wąsowska-Królikowska
alergolog dziecięcy, pediatra, gastroenterologia dziecięca, gastroenterolog, alergolog
poniedziałek

13:50

Umów wizytę Umów wizytę
 

Wieloletni kierownik Kliniki Alergologii, Gastroenterologii i Żwyienia Dzieci Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiada specjalizację z zakresu pediatrii, gastrologii, gastroenterologii dziecięcej i alergologii. Jest promotorem licznych przewodów doktorskich, kierownikiem wielu specjalizacji oraz autorem ponad 300 prac naukowych.

W ramach swoich specjalizacji zajmuje się:

 • żywieniem niemowląt, dzieci i matek w okresie laktacji
 • profilaktyką i leczeniem alergii/nietolerancji pokarmowej
 • oceną rozwoju somatycznego (kontakt ze środowiskiem zewnętrznym oraz szybkie reagowanie na zachodzące w nim zmiany)
 • diagnostyką i leczeniem niedoboru wagi oraz nadwagi i otyłości
 • celiakią
 • zakażeniem Helicobacter pyloi
 • nietolerancją laktozy
 • zaparciami i biegunkami
 • grzybicą przewodu pokarmowego i zakażeniami pasożytniczymi
 • bólami brzucha
 • nawracającymi infekcjami układu oddechowego oraz przewlekłym kaszlem
profil lekarza
lek. spec.
Konrad Witkowski
pediatra, internista, specjalista medycyny sportowej
wtorek

16:00

Umów wizytę
Witkowski Konrad pediatra Salve Medica

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2013 roku uzyskał tytuł specjalisty medycyny rodzinnej. Doświadczenie w opiece zarówno nad dorosłymi, jak i dziećmi zdobywał pracując w małych, wiejskich praktykach, jak i wielkomiejskich poradniach wielospecjalistycznych. Dodatkowo dzięki dyżurom w Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej obeznany z wstępną diagnostyką ostrych przypadków. Doceniony przez pacjentów poprzez nominację do nagrody Anioł Medycyny 2016.Obecnie nauczyciel akademicki w zakresie medycyny rodzinnej. Posiada dodatkowe uprawnienia do badania:

 • kierowców i kandydatów na kierowców
 • sportowców i kandydatów na sportowców do 23 r. ż.
 • kandydatów do posiadania broni
profil lekarza
lek. spec.
Agnieszka Zjawiona
pediatra
poniedziałek

18:00

Umów wizytę Umów wizytę
zjawiona agnieszka pediatra

Główne zainteresowania to homeopatia.

profil lekarza
dr n. med.
Małgorzata Zubowska
hematolog dziecięcy, pediatra, onkolog dziecięcy, nefrolog dziecięcy
wtorek

16:00

Umów wizytę
 

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada specjalizacje z: pediatrii, hematologii i onkologii dziecięcej. Niedawno ukończyła również specjalizację z nefrologii dziecięcej. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Szpitalu im. M. Konopnickiej na ul. Spornej w Łodzi.

profil lekarza

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.