Proktolog  

Proktologia diagnozuje i leczy choroby jelita grubego i odbytnicy. Są to schorzenia o podłożu zapalnym oraz nowotworowym.

Zakres wykonywanych usług w ramach proktologii:

  • diagnostyka i leczenie chorób jelita grubego i odbytnicy:
    • kolonoskopia
    • rektoskopia
  • leczenie żylaków odbytu (hemoroidy)

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

lek. spec.
Aleksandra Kamińska
chirurgia ogólna, proktologia
poniedziałek
wtorek
czwartek
piątek

12:00
10:00
10:00
10:00

Umów wizytę
 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalistka chirurgii ogólnej. Przeprowadza konsultacje ogólnochirurgiczne, w tym kwalifikacje do operacji i wizyty pooperacyjne. Wykonuje drobne zabiegi związane np. ze zmianami skórnymi, ranami, owrzodzeniami, wrastającymi paznokciami oraz szwami. Zajmuje się również chirurgią naczyniową (konsultacje) oraz proktologią (konsultacje, rektoskopia, leczenie hemoroidów metodą Barrona – zakładanie gumek).

profil lekarza
dr n. med.
Bartosz Leśniowski
proktologia, interna, gastroenterologia
poniedziałek
czwartek

16:00
16:00

Umów wizytę Umów wizytę
 

Jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada specjalizację z zakresu gastroenterologii (gastrologii) oraz chorób wewnętrznych, które zdobył w Klinice Chorób Przewodu Pokarmowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2011 r. obroniłe pracę doktorską na temat "Ocena wybranych adipohormonów i interleukin w ocenie i prognozowaniu ostrego zapalenia trzustki". Jest autorem i współautorem kilkunastu prac z dziedziny gastroenterologii w czasopismach polskich i zagranicznych. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób gastrologicznych, proktologicznych oraz internistycznych. W ramach swojej specjalizacji wykonuje badanie błony śluzowej jelita grubego (rektoskopię) oraz przeprowadza zabiegi usuwania hemoroidów metodą Barrona (gumkowanie). Przyjmuje pacjentów pełnoletnich, także w języku angielskim.

profil lekarza
dr n. med.
Arkadiusz Michalak
proktologia
wtorek

15:30

Umów wizytę Umów wizytę
 

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób jelita grubego i odbytnicy. Wykonuje rektoskopię i kolonoskopię.

profil lekarza
dr n. med.
Jan Morawiec
proktologia, chirurgia ogólna
środa
czwartek

15:30
15:40

Umów wizytę Umów wizytę
morawiec jan chirurg proktolog

Specjalizuje się w usuwaniu żylaków odbytu (hemoroidów) metodą skleroterapii. Wykonuje również zabiegi chirurgiczne ambulatoryjne (zmiany skórne, zdjęcie szwów, ropnie, krwiaki, wrastające paznokcie itp.).

profil lekarza

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.