Psycholog - lekarz specjalista  

Psychologia zajmuje się mechanizmami zachodzącymi w psychice oraz zachowaniem człowieka. Psychologia bada również zależności między ludźmi oraz między człowiekiem a otoczeniem.

Zakres wykonywanych usług w ramach psychologii: 

 • rozpoznawanie i leczenie zaburzeń lękowych i depresyjnych
 • rozpoznawanie i leczenie zaburzeń w odżywianiu
 • nauka radzenia sobie ze stresem
 • prowadzenie par dotkniętych problemem niepłodności
 • nauka kontrolowania i panowania nad własnymi emocjami za pomocą metody Biofeedback

Umów się na wizytę do wybranego specjalisty:

mgr
Katarzyna Bodziacka-Kulik
psycholog
czwartek

9:00, 17:00

Umów badanie
specjalista neuroterapeuta mgr Katarzyna Bodziacka Kulik

Ukończyła Szkołę Terapii Poznawczo-Behawioralnej CTPB w Warszawie, uczestniczy w certyfikacji psychoterapeutycznej prowadzonej w nurcie poznawczo-behawioralnym potwierdzającej kwalifikacje w zakresie prowadzonej praktyki psychoterapeutycznej. Uczestniczyła w szeregu szkoleń w zakresu pomocy psychoterapeutycznej w tym: Psychoterapii opartej na Mentalizacji (MBT) certyfikowanej przez Anna Freud Instytute, pomocy psychoonkologicznej certyfikowanej przez Ministerstwo Zdrowia, jak również diagnozy neuropsychologicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.
Specjalizuje się w kompleksowych programach poprawy jakości dobrostanu poprzez psychoterapię, treningi Biofeedback, zmianę nawyków na sprzyjające prawidłowej pracy mózgu. Wykonuje diagnozę neuropsychologiczną osób dorosłych. Dodatkowo udziela pomocy i przeprowadza treningi Biofeedback dzieciom w zakresie problemów z koncentracją, trudności językowych, problemów adaptacyjnych i szkolnych.

profil specjalisty
mgr
Jolanta Chanduszko-Salska
psycholog
środa

12:00

T 505 150 968
chanduszko salska joanna psycholog

Absolwentka Podyplomowego Studium Profilaktyki Uzależnień, Podyplomowych Studiów Technik Relaksacyjnych oraz Podyplomowego Czteroletniego Studium Psychoterapii, akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Udziela porad i prowadzi warsztaty psychologiczne, terapie indywidualne oraz dla par. Pomaga radzić sobie ze stresem i emocjami, uczy technik relaksacyjnych. Leczy depresje, zaburzenia nastroju, odżywiania oraz pomaga skutecznie obniżyć masę ciała. Specjalizuje się w pomocy parom, leczącym się z powodu niepłodności. Udziala konsultacji diagnostycznych dla osób przygotowujących się do operacji bariatrycznych.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Sekcji Psychologii Zdrowia przy PTP, Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością oraz European Association for the Study of Obesity.

profil specjalisty
mgr
Jolanta Cieślak
seksuolog
sobota

10:30

Umów wizytę
 

Absolwentka studiów podyplomowych „seksuologia kliniczna” na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz studiów podyplomowych „psychologia transportu” i „psychologia sądowa” na Uniwersytecie Warszawskim. Odbyła staż kliniczny w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie. Od 2016 roku jest biegłym z listy Sądu Okręgowego w Łodzi z zakresu psychologii transportu i oligofrenopedagogiki. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuje w kontakcie indywidualnym z osobami dorosłymi, młodzieżą, dziećmi i osobami niepełnosprawnymi.

profil specjalisty
mgr
Katarzyna Laurent (Rybińska)
psycholog
wtorek

16:40

Umów wizytę
Rybinska Katarzyna psycholog Salve Medica

Psycholog Kliniczny i Psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Paryskiego we Francji, gdzie ukończyła specjalizację z psychologii klinicznej dzieci i młodzieży. Zajmuje się psychoterapią psychodynamiczną dzieci, młodzieży i dorosłych. Nieustannie kształci się w Polsce i za granicą, wykorzystując w pracy z pacjentem najnowsze odkrycia naukowe i metody terapeutyczne. Prowadzi też badania naukowe we Francji, gdzie rozpoczęła studia doktoranckie. Zajmuje się terapią zaburzeń i problemów o podłożu psychicznym.

W ramach terapii dla dzieci i młodzieży leczy:

 • zaburzenia ze spektrum autyzmu
 • zaburzenia zachowania wieku dziecięcego i młodzieńczego (nadpobudliwość, ADHD, problemy z zachowaniem w szkole i poza nią, trudności w relacji z innymi, itp.)
 • mimowolne moczenie się
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia psychotyczne (np. schizofrenia dziecięca) zaburzenia psychiczne zachowania spowodowane używaniem substancji psychoaktywnych i inne

W ramach terapii dla dorosłych, zajmuje się tematyką:

 • depresji poporodowej (tzw. Baby blues)
 • trudnościami w relacji matki z dzieckiem
 • zaburzeniami nerwicowymi związanymi ze stresem oraz pod postacią somatyczną
profil specjalisty
mgr
Dorota Szykulska-Paprocka
psycholog
czwartek

17:30

Umów wizytę
szykulska paprocka dorota psycholog

Psycholog ze specjalnością psychologia kliniczna (Uniwersytet Łódzki – 1994) oraz psychoterapeutka (Polski Instytut Ericksonowski – w procesie certyfikacji), coach (Erickson College International – 2003). W ramach praktyki psychologicznej i psychoterapeutycznej prowadzi terapię, wspiera rozwój osób doświadczających problemów osobistych  jak również leczy choroby o podłożu psychicznym (nerwice, zaburzenia depresyjne, lękowe, OCD). Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi. Regularnie superwizuje swoją pracę z zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego – superwizor Sekcji Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

profil specjalisty

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.