Pulmonolog  

Pulmonologia zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób układu oddechowego.

Zakres wykonywanych usług w ramach pulmonologii:

  • diagnostyka i leczenie chorób płuc
  • diagnostyka obrazowa klatki piersiowej:
    • rezonans magnetyczny
    • RTG
    • tomograf komputerowy

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

dr n. med.
Anna Bara
pulmonologia
czwartek

15:00

Umów wizytę Umów wizytę
Bara Anna pulmonolog Salve Medica

Jest specjalistą z wieloletnim doświadczeniem. W 1979 r. ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi w 1979 roku. W 1984 r. uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych, a w 1987 r. specjalisty chorób płuc II stopnia. W 1991 roku obroniła pracę doktorską. W latach 1979-1982 pracowała na Oddziale Chorób Wewnętrznych w Pabianicach, 1982-1987 na Oddziale Chorób Płuc w Szpitalu Chorób Płuc w Łodzi, 1987-1993 w Klinice Chorób Płuc IMW WAM w Łodzi, a w latach 1993-2007 na Oddziale Chorób Płuc w Szpitalu Chorób Płuc w Łodzi. Diagnozuje i leczy liczne choroby pulmonologiczne. Interpretuje wyniki spirometrii oraz RTG płuc. Uczestniczy w licznych zjazdach pulmonologicznych i alergologicznych. Zajmuje się pacjentami w wieku od 15 lat. Konsultacje przeprowadza w języku polskim oraz angielskim.

profil lekarza
lek. spec.
Małgorzata Bąk
pediatria, pulmonologia dziecięca
piątek

17:00

Umów wizytę
 

Ma doświadczenie w pracy klinicznej i ambulatoryjnej. Jako pediatra  zajmuje się opieką medyczną nad dziećmi i  młodzieżą do 18 r.ż. Wykonuje profilaktyczne pediatryczne badania okresowe, ocenia stopień rozwoju psychometrycznego dziecka, rozpoznaje zaburzenia rozwojowe. Jako pulmonolog zajmuje się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób układu oddechowego: astma oskrzelowa, gruźlica, mukowiscydoza, odma opłucnowa, przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP), pylica płuc, rozstrzenie oskrzeli, rak płuca, sarkoidoza, śródmiąższowe choroby płuc, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc.

profil lekarza
lek. spec.
Tomasz Mydłowski
interna, pulmonologia
środa
sobota

16:00
10:00

Umów wizytę
 
 
profil lekarza

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.