Usługi - Lekarze specjaliści  

Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną w poradniach specjalistycznych dla dzieci i dorosłych. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług współpracujemy z wieloma lekarzami o uznanej renomie, świadcząc bardzo szeroki zakres usług medycznych. W naszych gabinetach przyjmują lekarze z 41 specjalizacji dla dorosłych i 19 specjalizacji dla dzieci. Świadczymy usługi medyczne nierefundowane, jak i bezpłatne w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz programów Ministerstwa Zdrowia. Zadbaliśmy o dostępność naszych usług medycznych dla jak największej grupy osób. Prowadzimy jedną dokumentację medyczną w systemie elektronicznym dla każdego pacjenta. Umożliwiamy rejestrację przez Internet (24h), 7 dni w tygodniu. Dzień przed wizytą przypominamy o umówionym terminie. Cenimy spostrzeżenia naszych pacjentów, dlatego zachęcamy do pozostawienia adresów e-mailowych w Dziale Obsługi Pacjenta. Po wizycie wyślemy ankietę z prośbą o jej wypełnienie.

Za usługi płatności możesz dokonać kartą płatniczą.

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.