mgr Anna Władysiak
Przyjmuje
piątek
15:30 - 19:30
sobota
09:00 - 11:00
Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta
mgr

Anna Władysiak

Logopedia, Neurologopedia, Terapia karmienia
przyjmuje w ramach:  
komercji ubezpieczenia zdrowotnego

O mnie

Jestem specjalistą neurologopedą, logopedą, oligofrenopedagogiem oraz terapeutką pedagogiczną. W 2012 roku ukończyłam Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Łodzi na kierunku pedagogika szkolna i terapia pedagogiczna. W 2014 roku ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku logopedia medialna z logopedią ogólną. W 2017 roku ukończyłma studia podyplomowe na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku neurologopedia.

W ramach specjalizacji wykonuję: porady, konsultacje, diagnostykę i terapię logopedyczną i neurologopedyczną dla dzieci od 6 miesiąca życia, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Zajmuję się zaburzeniami komunikacji, mowy i wymowy, czytania i pisania, dysartią, dysgrafią, dysleksją, afazją, alalią, dyslalią, opóźnieniem rozwoju mowy, oligofazją, niepłynnością mowy, terapią ręki, alternatywnymi metodami komunikacji, diagnozą i responsywną terapią karmienia w zakresie wybiórczości pokarmowej, neofobii pokarmowej, zaburzeń jedzenia oraz ARFID.

W 2017 roku współpracowałam z Fundacją Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat. W latach 2018-2019 współpracowałam z Ośrodkiem Wczesnej Interwencji w Zgierzu. Obecnie pracuję jako neurologopeda w przedszkolu integracyjnym, gdzie zajmuję się terapią głównie dzieci ze spektrum autyzmu, afazją, niepełnosprawnościami sprzężonymi.

Materiały wideo: Obejrzyj film z udziałem naszej logopedki mgr Anny Władysiak

  • „Jaki smoczek wybrać?”

  • „Jak wybrać pierwszy kubeczek i łyżeczkę dla malucha?”

Logopeda przyjmuje w piątki stacjonarnie, w soboty - w ramach telemedycyny.

Przyjmuje
piątek
15:30 - 19:30
sobota
09:00 - 11:00

Wykonywane usługi

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Zespół specjalistów Salve Medica z należną troską dba, aby pacjent był pod dobrą opieką.

Zobacz wszystkich