lek. spec. Barbara Łochowska
Przyjmuje
środa
16:00 - 19:00
Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta
lek. spec.

Barbara Łochowska

przyjmuje w ramach:  
komercji

O mnie

Jestem specjalistą onkologii klinicznej. Akademię Medyczną w Łodzi ukończyłam w 1996 roku. Doświadczenie kliniczne pogłębiałam pracując w Oddziale Chorób Rozrostowych, Oddziale Chemioterapii oraz w Klinice Chemioterapii Nowotworów szpitala im. M. Kopernika w Łodzi. Na co dzień pracuję w Oddziale Radioterapii i Onkologii Ogólnej zajmując się pacjentami wymagającymi chemioterapii w ramach radiochemioterapii.

Moje zainteresowania zawodowe to nie tylko chemioterapia, lecz także leczenie immunologiczne i celowane, psychoonkologia oraz opieka terminalna. W pracy z pacjentem stawiam na rzetelną komunikację i otwartość. Angażuję się w pracę nad nowymi lekami w badaniach klinicznych, zwłaszcza wprowadzanymi do immunoterapii w nowotworach obszaru głowy i szyi oraz płuc. Aktywnie uczestniczę w międzynarodowych zjazdach dotyczących nowotworów na bieżąco poszerzając swoją wiedzę, a także biorę udział w wielu krajowych szkoleniach i kursach. Praktykę kliniczną łączę z pracą naukową, obroniłam pracę doktorską pt: ”Wolne krążące DNA jako potencjalny biomarker w raku płuc”.

W czasie wolnym regeneruję siły w przydomowym ogrodzie, gdzie z pasją pielęgnuję rośliny rodzime i egzotyczne. Moje hobby to bieganie.

Onkolog Łódź - zapraszam na konsultacje i diagnostykę.

Przyjmuje
środa
16:00 - 19:00

Wykonywane usługi

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Zespół specjalistów Salve Medica z należną troską dba, aby pacjent był pod dobrą opieką.

Zobacz wszystkich