lek. spec. Beata Chmielewska-Pytka
Przyjmuje
sobota
11:30 - 14:00
Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta
lek. spec.

Beata Chmielewska-Pytka

przyjmuje w ramach:  
komercji ubezpieczenia zdrowotnego

O mnie

Jestem absolwentką Łódzkiej Akademii Medycznej. Od 1991 roku związana z Ośrodkiem Onkologicznym w Łodzi. Od zawsze aktywnie uczestniczyłam w działaniach na rzecz rozwoju łódzkiej onkologii. Dzięki moim staraniom w ścisłej współpracy z Urzędem Marszałkowskim, w 2001 roku udało się pozyskać z funduszy Ministerstwa Zdrowia wielomilionowy zakup, w postaci dwu akceleratorów, dla Ośrodka Onkologicznego Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. Mikołaja Kopernika w Łodzi.

Uważałam, że na pacjenta onkologicznego trzeba patrzeć holistycznie, a moim "konikiem" jest leczenie żywieniem, jako forma wspomagająca klasyczną radioterapię i chemioterapię. Największym moim sukcesem zawodowym było zdobycie drugiego miejsca w plebiscycie Dziennika Łódzkiego i Łódzkiego Oddziału, Narodowego Funduszu Zdrowia- Hipokrates Ziemi Łódzkiej w kategorii lekarz. O kolejności miejsc w plebiscycie decydowali, oddając swoje głosy, przede wszystkim pacjenci i dlatego był to rzeczywisty sukces zawodowy, a przede wszystkim pozytywna ocena ponad dwudziestopięcioletniej pracy jako onkologa. Należy dodać, że wśród czołówki finalistów byłam jedynym wyróżnionym lekarzem onkologiem.

W ramach Programu Wczesnej Diagnostyki Onkologicznej, współpracowałam z Kliniką Chirurgii Ogólnej i Proktologicznej, Profesora Adama Dzikiego oraz Kliniką Chirurgii Szczękowo-Twarzowej WAM, Profesora Marcina Kozakiewicza. W szpitalu im. M. Kopernika w Łodzi, w którym jestem zatrudniona jako specjalista radioterapii onkologicznej, pełnię jednocześnie funkcję Kierownika Pracowni Edukacji Zdrowotnej.

Jestem członkiem specjalistycznego Zespołu do spraw Leczenia Raka Jelita Grubego (Colorectal Cancer Unit). Dobrze czuję się również w pracy administracyjno-prawnej, jestem współautorką zasad tworzenia i przechowywania dokumentacji medycznej w Regionalnym Ośrodku Onkologicznym w Łodzi.

Jako onkolog w Łodzi, dbam o zdrowie mieszkańców tej miejscowości.

Przyjmuje
sobota
11:30 - 14:00

Wykonywane usługi

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Zespół specjalistów Salve Medica z należną troską dba, aby pacjent był pod dobrą opieką.

Zobacz wszystkich