dr n. med. Beata Wrodycka-Żytkowska
Przyjmuje
wtorek
16:00 - 18:40
środa
15:00 - 18:20
czwartek
10:00 - 13:00
Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta
dr n. med.

Beata Wrodycka-Żytkowska

|
EN
przyjmuje w ramach:  
komercji ubezpieczenia zdrowotnego

O mnie

Jestem specjalistą II stopnia w dziedzinie neurologii. Systematycznie dokształcam się biorąc udział w licznych kursach i zjazdach naukowych. W 2005 r. obroniłam pracę doktorską na temat depresji maskowanej u pacjentów neurologicznych. Ukończyłam kurs metody Mc Kenziego. Posiadam Międzynarodowy Certyfikat Coacha, Certyfikat Praktyka i Mastera NLP, dzięki temu mam bardzo dobry kontakt z pacjentami. Mam również uprawnienia do badań profilaktycznych (wstępnych, okresowych, kontrolnych), do badania kierowców i pracujących w narażeniu na promieniowanie jonizujące.

Posiadam duże doświadczenie w leczeniu zaburzeń psychosomatycznych (obecność dolegliwości głównie bólowych, które nie znajdują przyczyny organicznej w badaniach dodatkowych). Prowadzę skuteczne leczenie zachowawcze u pacjentów z bólami kręgosłupa na tle zmian zwyrodnieniowo-dyskopatycznych.

Przeprowadzam aurikuloterapię - akupunkturę ucha. Metoda polecana jest w bólach głowy, kręgosłupa szyjnego, piersiowego, lędźwiowego, rwie kulszowej, bólach stawów (ramienny, łokciowy, biodrowy, kolanowy), w leczeniu stanów zapalnych zatok przynosowych, bólach zębów czy suchym zębodole (powikłanie po usunięciu zęba). Aurikuloterapia jest pomocna w leczeniu neuralgii nerwu trójdzielnego i porażeniu nerwu twarzowego. Specjalizuję się również w leczeniu tą metodą szumów usznych. Z uwagi na prostotę zabiegu i szybkie efekty bardzo polecam tę metodę.  Zabiegi wykonuję od 1982r.

Neurolog Łódź - zapraszam pacjentów do konsultacji.

Przyjmuje
wtorek
16:00 - 18:40
środa
15:00 - 18:20
czwartek
10:00 - 13:00

Wykonywane usługi

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Zespół specjalistów Salve Medica z należną troską dba, aby pacjent był pod dobrą opieką.

Zobacz wszystkich