mgr Gabriela Piasecka-Pełka
Przyjmuje
poniedziałek
09:00 - 13:10
Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta
mgr

Gabriela Piasecka-Pełka

przyjmuje w ramach:  
komercji

O mnie

Pomagam osobom, które cierpią z powodu depresji, problemów adaptacyjnych, nerwicy, lęków, zaburzeń odżywiania, czy też z powodu niskiego poczucia własnej wartości. Pracuję także z parami/małżeństwami oraz rodzinami które doświadczyły zdrady, przemocy, borykają się z problemami w obszarze życia seksualnego czy też problemami wychowawczymi.

Twierdzę że nie ma sytuacji bez wyjścia i nie ma problemu którego nie dałoby się rozwiązać - dlatego też pracuję w podejściu poznawczo-behawioralnym, które jest jednym z najskuteczniejszych sposobów pracy terapeutycznej. Skupia się na teraźniejszości szukając rozwiązań dla bieżących problemów.

Swoją wiedzę zdobywałam od wiodących autorytetów świata psychologii - na Uniwersytecie SWPS oraz w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej. Doświadczenie zbudowałam na bazie licznych staży w szpitalach klinicznych m.in. Psychiatrycznym Szpitalu Tworkowskim w Pruszkowie czy w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi oraz prowadząc od wielu lat terapię indywidualną oraz małżeńską w Poradniach Psychologicznych. Jeśli szukasz psychologa w Łodzi, to jesteś we właściwym miejscu.

Przyjmuje
poniedziałek
09:00 - 13:10

Wykonywane usługi

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Zespół specjalistów Salve Medica z należną troską dba, aby pacjent był pod dobrą opieką.

Zobacz wszystkich