


O mnie
Wykształcenie: Studia medyczne ukończyłem w 1999 roku. W 2004 roku uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych, a w 2010 tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych. Nominacja profesorska została mi przyznana w 2014 roku.
Doświadczenie zawodowe: Mam bogate doświadczenie zawodowe zdobyte zarówno w polskich szpitalach, jak i zagranicznych klinikach.
Odbyłem szereg staży zawodowych w zagranicznych ośrodkach, m.in. w Wielkiej Brytanii. W 1997 roku doskonaliłem się na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Sheffield Northern General Hospital, a rok później w Klinice Neurologii Uniwersytetu w Liverpoolu. W latach 2004-2005 zgłębiałem wiedzę w zakresie ortopedii dziecięcej w Royal Hospital for Sick Children w Glasgow, a w 2005 roku poznawałem techniki zabiegowe w obrębie ortopedii dorosłych w Glasgow Royal Infirmary. W 2007 roku odbyłem staż w amerykańskim ośrodku chirurgii ręki, Instytucie M.C. Kleinert w Louisville. W 2010 roku w ośrodku medycyny sportowej w Lisbonie, a w 2012 roku w szpitalu klinicznym w Villingen-Schwenningen (Niemcy).
W latach 2007-2010 brałem udział w badaniach klinicznych poświęconych profilaktyce choroby zakrzepowo-zatorowej.
Napisałem kilkadziesiąt publikacji z zakresu ortopedii w piśmiennictwie polskim i zagranicznym.
Członkostwo w organizacjach: Jestem członkiem kilku organizacji naukowych, m.in. Neurologicznego Koła Naukowego, Ortopedycznego Koła Naukowego oraz komitetu organizacyjnego Sympozjum Choroby Perthesa w Łodzi i komitetu organizacyjnego kursu „Master Class in Elbow Surgery” w Glasgow.
Prywatnie: interesuję się muzyką, turystyką i giełdą papierów wartościowych. Jestem miłośnikiem sportów takich jak triathlon (uprawiam czynnie), narciarstwo, pływanie, żeglarstwo (patent sternika jachtowego) oraz lekkoatletyką.
Potrzebujesz ortopedy w Łodzi? Zapraszam do mojego gabinetu.
Leczone choroby
Zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem chorób i urazów narządów ruchu: szkieletu, układu więzadłowo-stawowego, uszkodzeń mięśni. Wykonuję zabiegi operacyjne techniką klasyczną oraz małoinwazyjną, a także USG narządu ruchu dla dorosłych i dzieci (od 6 tyg. życia), USG stawów biodrowych u niemowląt i dzieci, zastrzyki z kwasu hialuronowego.