prof. Marcin Sibiński
Przyjmuje
środa
14:00 - 18:00
piątek
15:00 - 18:00
Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta
prof.

Marcin Sibiński

|
EN
przyjmuje w ramach:  
komercji

O mnie

Wykształcenie: Studia medyczne ukończyłem w 1999 roku. W 2004 roku uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych, a w 2010 tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych. Nominacja profesorska została mi przyznana w 2014 roku. 

Doświadczenie zawodowe: Mam bogate doświadczenie zawodowe zdobyte zarówno w polskich szpitalach, jak i zagranicznych klinikach.

Odbyłem szereg staży zawodowych w zagranicznych ośrodkach, m.in. w Wielkiej Brytanii. W 1997 roku doskonaliłem się na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Sheffield Northern General Hospital, a rok później w Klinice Neurologii Uniwersytetu w Liverpoolu. W latach 2004-2005 zgłębiałem wiedzę w zakresie ortopedii dziecięcej w Royal Hospital for Sick Children w Glasgow, a w 2005 roku poznawałem techniki zabiegowe w obrębie ortopedii dorosłych w Glasgow Royal Infirmary. W 2007 roku odbyłem staż w amerykańskim ośrodku chirurgii ręki, Instytucie M.C. Kleinert w Louisville. W 2010 roku w ośrodku medycyny sportowej w Lisbonie, a w 2012 roku w szpitalu klinicznym w Villingen-Schwenningen (Niemcy).

W latach 2007-2010 brałem udział w badaniach klinicznych poświęconych profilaktyce choroby zakrzepowo-zatorowej.

Napisałem kilkadziesiąt publikacji z zakresu ortopedii w piśmiennictwie polskim i zagranicznym.

Członkostwo w organizacjach: Jestem członkiem kilku organizacji naukowych, m.in. Neurologicznego Koła Naukowego, Ortopedycznego Koła Naukowego oraz komitetu organizacyjnego Sympozjum Choroby Perthesa w Łodzi i komitetu organizacyjnego kursu „Master Class in Elbow Surgery” w Glasgow. 

Prywatnie: interesuję się muzyką, turystyką i giełdą papierów wartościowych. Jestem miłośnikiem sportów takich jak triathlon (uprawiam czynnie), narciarstwo, pływanie, żeglarstwo (patent sternika jachtowego) oraz lekkoatletyką.

Potrzebujesz ortopedy w Łodzi? Zapraszam do mojego gabinetu.

Leczone choroby

Zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem chorób i urazów narządów ruchu: szkieletu, układu więzadłowo-stawowego, uszkodzeń mięśni. Wykonuję zabiegi operacyjne techniką klasyczną oraz małoinwazyjną, a także USG narządu ruchu dla dorosłych i dzieci (od 6 tyg. życia), USG stawów biodrowych u niemowląt i dzieci, zastrzyki z kwasu hialuronowego.

Przyjmuje
środa
14:00 - 18:00
piątek
15:00 - 18:00

Wykonywane usługi

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Zespół specjalistów Salve Medica z należną troską dba, aby pacjent był pod dobrą opieką.

Zobacz wszystkich