dr n. med. Michał Chudzik
Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta
|
EN, RU
przyjmuje w ramach:  
komercji ubezpieczenia zdrowotnego

O mnie

Doświadczenie zawodowe: W latach 2007-2013 pełniłem funkcję Wiceprezesa Sekcji Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Od 2016 roku jako jeden z nielicznych kardiologów w Polsce zostałem zaproszony do pracy w strukturach europejskich - Asocjacji Zaburzeń Rytmu Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego (EHRA ESC). W latach 2016 - 2018 pełniłem funkcję Dyrektora dla Europy Środkowo-Wschodniej w Komitecie Edukacyjnym EHRA ESC, zaś od 2018 roku jestem członkiem Komitetu Selekcyjnego ds. przyznawania grantów EHRA ESC. Uczestniczyłem w wielu kursach i szkoleniach w ośrodkach zagranicznych - w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Od ponad 20-tu lat zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób serca – szczególnie zaburzeń rytmu i niewydolnością serca. Wyznaję zasadę, iż leczenie chorób serca to całościowe spojrzenie na pacjenta, profilaktyka oraz stosowanie odpowiednich suplementów i leków.W czasie konsultacji kardiologicznej przeprowadzam szczegółowy wywiad z pacjentem, badanie pacjenta oraz analizę dotychczasowych badań i hospitalizacji.

Członkostwo w organizacjach: Od wielu lat jestem członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Zainteresowania medyczne: W swojej praktyce klinicznej w leczeniu nadciśnienia i wysokiego cholesterolu stosuję indywidualnie dobrane programy profilaktyki dla pacjentów, które często pozwalają istotnie poprawić jakość życia pacjenta i ograniczyć leczenie farmakologiczne.

Leczone choroby

  • zaburzenia rytmu serca
  • niewydolność serca
  • nadciśnienie tętnicze
  • działania profilaktyczne dla zdrowego stylu życia
  • leczenie powikłań po CoVid 19

Przyjmuje
Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Zespół specjalistów Salve Medica z należną troską dba, aby pacjent był pod dobrą opieką.

Zobacz wszystkich